Wytyczne na semestr zimowy 2020/21

Uprzejmie informujemy, że zajęcia dydaktyczne semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021 będą się odbywały w trybie zdalnymWykład ze „Współczesnego społeczeństwa polskiego” dla I roku I stopnia realizowany będzie w formie hybrydowej – dostępny zarówno w sali wykładowej, jak i w formie online. Rozpoczęcie zajęć dydaktycznych 2020/2021 planowane jest na 15 października 2020 r.

Inauguracja dla studentek i studentów rozpoczynających studia na Socjologii II (stacjonarnie i niestacjonarnie), Języku i społeczeństwie oraz Socjologii cyfrowej odbędzie się w poniedziałek, 12 października w godz. 16-17:30 w Auli im. Adama Mickiewicza Audytorium Maximum, co pozwoli – mimo stacjonarnego charakteru inauguracji – na zachowanie reżimu sanitarnego. Wykład inauguracyjny „Popularne apokalipsy późnej nowocześni” wygłosi dr hab. Lech Nijakowski

Szkolenie z praw studenckich odbędzie się w formie zdalnej.

Inauguracja oraz spotkanie informacyjne dla studentek i studentów rozpoczynających studia I stopnia na Karowej odbędzie się w pierwszej połowie października 2020 r, również w formie stacjonarnej z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Szkolenie z praw studenckich odbędzie się w formie zdalnej.

Uchwała Rady Dydaktycznej - wytyczne na semestr zimowy 2020/21.