ZSS IS

lebnicki Przewodniczący
Kamil Lebnicki
tel. 694 166 360
e-mail: lebnicki.k@gmail.com
Członkowie
anielski Piotr Anielski
tel. 660 207 082
e-mail: p.anielski@student.uw.edu.pl
Natalia Dróżdż
tel. 660 709 536
e-mail: natalianataliadrozdz@gmail.com
muras Ewelina Muras
tel.793560150
e- mail: ewelinamuras@gmail.com
parol Emilia Parol
tel. 503113444
e- mail: emila.parol@gmail.com
skiba Anna Skiba
tel. 661306946
e-mail: esnela@poczta.onet.pl
tarnowski Stanisław Ludwik Tarnowski
tel. 793 480 660
e- mail: Stanislaw.Ludwik.Tarnowski@gmail.com
Piotr Chys do marca 2017.

Przedstawiciele w Radach
Piotr Anielski – Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Agnieszka Jachowicz – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Jowita Jerke – Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Kamil Lebnicki – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Weronika Pieper – Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Marta Rybak – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Anna Sarnicka – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Anna Skiba – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Stanisław Ludwik Tarnowski – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Martyna Wierciszewska – Rada Wydziału Filozofii i Socjologii
Karolina Żurek – Rada Naukowa Instytutu i Rada Wydziału Filozofii i Socjologii

Przedstawiciele w Parlamencie Studentów UW
Kamil Lebnicki
Agnieszka Mirowska

Kadencja 2015/2016

zss.1_m Przewodniczący
Kamil Lebnicki
tel. 694 166 360
mail: lebnicki.k@gmail.com
zss.2_m Wiceprzewodnicząca
Karolina Żurek
tel. 694 575 954
mail: karolaam96@gmail.com
zss.3_m Sekretarz
Bartłomiej Wojciechowski
tel. 512 345 019
mail: bartekwojciech@gmail.com
zss.4_m Paulina Błażejewska
tel. 509 455 864
mail: p.blazejewska@student.uw.edu.pl
zss.5_m Piotr Anielski
tel. 660 207 082
mail: p.anielski@student.uw.edu.pl
zss.6_m Mateusz Kostyra
tel. 722 096 956
mail: mateusz.kostyra@gmail.com
zss.7_m Jakub Kuźmiński
tel. 606 811 436
mail: j.kuzminski@student.uw.edu.pl

Przedstawiciele studenccy w Radach:
Agnieszka Gulczyńska – Rada Naukowa IS i Rada Naukowa WFiS
Agnieszka Jachowicz – Rada Naukowa IS
Łukasz Krawiranda – Rada Naukowa IS i Rada Naukowa WFiS
Kamil Lebnicki – Rada Naukowa IS i Rada Naukowa WFiS
Dawid Penkala – Rada Naukowa IS i Rada Naukowa WFiS
Marta Rybak – Rada Naukowa WFiS
Diana Zagrodzka – Rada Naukowa IS i Rada Naukowa WFiS
Karolina Żurek – Rada Naukowa IS

Przedstawiciele w Parlamencie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego:
Kamil Lebnicki
Diana Zagrodzka

Kadencja 2014/2015

Przewodniczący komisji ZSS IS
Diana Zagrodzka- Komisja ds. Dydaktyki i Ewaluacji
Mateusz Wojciechowski – Komisja ds. Kultury
Marek Kapusta – Komisja ds. Promocji i Informacji

Przedstawiciele w Radzie Instytutu Socjologii
Michalina Ciołek
Katarzyna Dobosz
Marta Jeżykowska
Marek Kapusta
Marta Rybak
Izabela Sandomierska
Diana Zagrodzka

Przedstawiciele w Radzie Wydziału Filozofii i Socjologii
Michalina Ciołek
Marek Kapusta
Marta Rybak
Diana Zagrodzka

Przedstawiciele w Parlamencie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Marek Kapusta
Diana Zagrodzka

Kadencja 2013/2014Przewodniczący komisji ZSS IS
Diana Zagrodzka- Komisja ds. Dydaktyki i Ewaluacji
Marcin Kuchno- Komisja Kultury
Katarzyna Dobosz- Komisja Promocji i Informacji

Przedstawiciele w Radzie Instytutu Socjologii
Mikołaj Bendyk
Krzysztof Gubański
Krzysztof Jarocki
Marcin Kuchno
Marta Rybak
Piotr Tubelewicz
Diana Zagrodzka

Przedstawiciele w Radzie Wydziału Filozofii i Socjologii
Filip Gontarz
Krzysztof Gubański
Marcin Kuchno
Marta Rybak
Konrad Słowik
Diana Zagrodzka

Przedstawiciele w Parlamencie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
Marcin Kuchno
Diana Zagrodzka

Kadencja 2012/2013Przewodnicząca:
Katarzyna KnotheV-ce przewodniczący
Marcin KuchnoSkarbnik
Diana ZagrodzkaSekretarz
Katarzyna DoboszCzłonkowie Zarządu IS UW:
Konrad Żmuda-TrzebiatowskiCamill TrepkaCezary NiewiadomskiPrzewodniczący komisji ZSS IS
Diana Zagrodzka- Komisja ds. Dydaktyki i Ewaluacji
Marcin Kuchno- Komisja ds. Kultury
Konrad Żmuda-Trzebiatowski- Komisja ds. Promocji i InformacjiKADENCJA 2011/2012Przewodniczący:
Konrad LangV-ce przewodnicząca i skarbnik:
Katarzyna SzczygielskaSekretarz:
Marcin KuchnoCzłonkowie:
Weronika Gawarska
Łukasz GrabowskiKADENCJA 2010/2011Przewodnicząca:c94b37238860973b828394bf80b2b66dkatarzyna_bartczakKatarzyna BartczakV-ce Przewodniczący oraz Skarbnik: Konrad Lang
Sekretarz: Katarzyna SzczygielskaCzłonkowie:joanna-olkowskaJoanna OlkowskaDominika Policht
Bartosz Piotrowski
Jakub Rozenbaum
Konrad Żmuda-TrzebiatowskiKADENCJA 2009/2010Przewodniczący:karol-kaczorowskimKarol KaczorowskiV-ce Przewodniczący:
marcin-fogielMarcin FogielSkarbnik: Konrad LangSekretarz:
joanna-olkowskaJoanna OlkowskaCzłonkowie:marcin-gotowiecMarcin Gotowiecszymon-dziudaSzymon Dziudanatalia-joncaNatalia Jońcapiotr-podolskiPiotr PodolskiKadencja 2008/2009Przewodnicząca:homeplAleksandra Popławska
Czym się zajmuje: koordynacja większości projektów, fakultety na zamówienie.V-ce przewodniczące:c94b37238860973b828394bf80b2b66dkatarzyna_bartczakKatarzyna Bartczakhome-2plKarolina Mikołajewska
Czym się zajmuje: Komisja Dydaktyczna, sprawy 2go roku, lista mailingowa 2go roku, ewaluacja w necie… także Rada Instytutu i Wydziału.Skarbnik:7367d730d5d5b0c6dbd39ac082609926katarzyna_murawskaKatarzyna Murawska
Czym się zajmuje: Tablica samorządowa, Lista mailingowa mojego roku, Skrypty, Parzenie herbaty:)Sekretarz: 851124a02ac30f9733a9dceff9decfb8piotr_winterPiotr Winter
Czym się zajmuje: socjocup, otrzęsiny paintballCzłonkowie zwyczajni: home-1plBartłomiej Tolak
Czym się zajmuje: fakultety na zamówienie, parking rowerowy.d632bfce735f749f3de0be261fc398d6marcin_fogielMarcin Fogiela0b4fd981b8f49eb5f5f6bce0240b24fkarol_kaczorowskiKarol Kaczorowski
Czym się zajmuje: usos, pstryk, socjocup, promocja is, sprawy III roku.Kadencja 2007/2008Przewodnicząca: Natalia Jaworska
V-ce przewodniczący: Łukasz Romaniec
Skarbnik: Karolina Mikołajewska
Sekretarz: Mariusz DrozdowskiCzłonkowie:

Kadencja 2006/2007Przewodniczący: Janek Kołodyński
V-ce przewodnicząca: Natalia Jaworska
Skarbnik: Justyna KopczyńskaCzłonkowie:

Kadencja 2005/2006Przewodniczący: Michał StępieńCzłonkowie:

diana_zagrodzka Przewodnicząca
Diana Zagrodzka
marta_rybak V-ce przewodnicząca
Marta Rybak
marek_kapusta Sekretarz
Marek Kapusta
mikolaj_ulatowski Skarbnik
Mikołaj Ulatowski
michalina_ciolek Michalina Ciołek
kamil_lebnicki Kamil Lebnicki
mateusz_wojciechowski Mateusz Wojciechowski
zagrodzkad Przewodnicząca
Diana Zagrodzka
kuchnom V-ce przewodniczący
Marcin Kuchno
doboszk Skarbnik
Katarzyna Dobosz
sandomierskai Sekretarz
Izabela Sandomierska
glogowskak Karolina Głogowska
gontarzf Filip Gontarz
slowikk Konrad Słowik