Projekty studenckie

Obóz Zerowy

– tradycyjny, integracyjny wyjazd do Murzasichla k. Zakopanego mający na celu zapoznanie studentów pierwszego roku ze sobą, z zasadami studiowania panującymi w Instytucie, z wykładowcami.
Doskonały sposób na zakończenie wakacji z dużym hukiem!
Termin: połowa września

Aftercamp

– weekendowy wyjazd integracyjny dla studentów pierwszego roku, którzy z różnych przyczyn nie mogli jechać do Murzasichla.
Termin: połowa października

Otrzęsiny

– legendarna impreza Instytutu Socjologii na której spotykają się świeżo upieczeni studenci, koledzy ze starszych lat, absolwenci i kadra naukowa.
Termin: koniec października

Wybory Samorządowe

– festiwal demokracji mający na celu wybór naszych przedstawicieli do Zarządu Samorządu Studentów, Rady Naukowej Instytutu i Parlamentu Studentów UW. Głosowanie poprzedzone jest burzliwą debatą.
Termin: koniec października

Andrzejki

– ulubiona impreza tematyczna studentów z Karowej. Od dwóch lat odbywa się w znanym klubie Level. Wtajemniczeni wiedzą o jedynym, niepowtarzalnym dresscodzie. Niewtajemniczeni będą zaskoczeni, że można bawić się do południa następnego dnia.
Termin: początek grudnia

Wigilia Instytutowa

– spotkanie opłatkowe studentów i wykładowców Instytutu. Rodzinna atmosfera, kutia, pierniki i konkurs na najlepsze Socjociasto.
Termin: ostatni czwartek przed przerwą świąteczną

Fakultety na zamówienie

– autorska akcja ZSS IS. Studenci zgłaszają swoje pomysły na zajęcia na jakie chcieliby uczęszczać w kolejnym roku akademickim, a ZSS wraz z Dyrekcją zastanawia się w jaki sposób można by je zorganizować. Dzięki tej akcji w planie znalazły się między innymi: druga grupa kursu Atlas.ti, Socjologia sportu i ścieżka Socjologii Miasta.
Termin: początek roku kalendarzowego

PSTRYK

– socjologiczny konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami.
Termin: styczeń-luty

Połowinki

– impreza dedykowana dla studentów II roku studiów – w połowie licencjatu i studentów III roku – w połowie drogi do wywalczenia tytułu magistra. Największa i najgłośniejsza impreza roku, która za każdym razem gości w innym klubie w Centrum.
Termin: po zimowej sesji poprawkowej

Socjocup

– najstarszy na Uniwersytecie Warszawskim wydziałowy turniej piłki nożnej.  Podczas turnieju odbywa się mecz ZSS – Wykładowcy.
Termin: wiosna

Majówka w Orzyszu

– kultowy wyjazd majowy warszawskiej szkoły socjologii. Nad malowniczo położonym jeziorem Orzysz w ośrodku Waldka rokrocznie studenci z Karowej pokazują, że można bawić się jeszcze lepiej.
Termin: weekend majowy

KARONALIA

– juwenaliowe święto Karowej! Wykłady, prelekcje, warsztaty, pokazy filmów, koncerty, imprezy. Najlepsze wydziałowe juwenalia na UW!
Termin: maj

Socjogadżety

– akcesoria z logiem Instytutu. Spytajcie studentów starszych lat, który nie ma kultowej socjobluzy lub socjokoszulki. Ostatnio też długopisy, a w planach dużo, dużo więcej!
Termin: wiosna