Władze

Dyrektor Instytutu Socjologii UW

dr hab. Andrzej Waśkiewicz – urlop naukowy do 29 lutego 2020
p.o. dyrektora – dr hab. Renata Włoch

Kontakt:
r.wloch@uw.edu.pl

Dyżur:
dyżury

Zastępca Dyrektora do spraw Naukowo-Badawczych

dr hab. Renata Włoch

Kontakt:
r.wloch@uw.edu.pl

Dyżur:
dyżury

Zastępca Dyrektora do spraw Dydaktycznych

jasiewiczdr Agnieszka Jasiewicz-Betkiewicz

Kontakt:
ajasiew@is.uw.edu.pl

Dyżur:
dyżury

Rada Instytutu

Skład:
Przewodnicząca: prof. dr hab. Wiesława Kozek
Z-ca Przewodniczącej: dr hab. Małgorzata Jacyno
Z-ca Przewodniczącej: prof. dr hab. Jacek Raciborski

  1. Dr hab. Jerzy Bartkowski, prof. UW
  2. Dr hab. Marta Bucholc – urlop
  3. Dr hab. Maciej Gdula
  4. Dr hab. Anna Giza-Poleszczuk, prof. UW
  5. Dr hab. Małgorzata Głowacka-Grajper
  6. Dr hab. Mirosława Grabowska , prof. UW
  7. Dr hab. Aleksandra Grzymała-Kazłowska
  8. Prof. dr hab. Elżbieta Hałas
  9. Dr hab. Jacek Haman
  10. Dr hab. Małgorzata Jacyno
  11. Dr hab. Mikołaj Jasiński
  12. Dr hab. Anna Kiersztyn
  13. Dr hab. Jarosław Kilias, prof. UW
  14. Dr hab. Joanna Konieczna-Sałamatin
  15. Dr hab. Krzysztof Koseła, prof. UW
  16. Dr hab. Michał Kowalski
  17. Prof. dr hab. Wiesława Kozek
  18. Prof. dr hab. Ireneusz Krzemiński
  19. Dr hab. Sławomir Łodziński, prof. UW
  20. Dr hab. Michał Łuczewski
  21. Dr hab. Sławomir Mandes
  22. Prof. dr hab. Mirosława Marody
  23. Dr hab. Tomasz Maślanka
  24. Dr hab. Lech Nijakowski
  25. Prof. dr hab. Jacek Raciborski
  26. Dr hab. Przemyslaw Sadura
  27. Dr hab. Izabela Wagner-Saffray
  28. Dr hab. Andrzej Waśkiewicz, prof. UW – urlop
  29. Dr hab. Renata Włoch
  30. Dr Katarzyna Abramczuk
  31. Dr Agnieszka Jasiewicz-Betkiewicz
  32. Dr Agata Komendant-Brodowska
  33. Dr Adam Ostolski
  34. Dr Piotr Ostrowski
  35. Dr Paweł Poławski
  36. Dr Małgorzata Sikorska
  37. Dr Grażyna Szymańska-Matusiewicz – urlop
  38. Dr Sylwia Urbańska
  39. Dr Joanna Wawrzyniak
  40. Mgr Krzysztof Bulkowski
  41. Mgr Krzysztof Gubański
  42. Mgr Paulina Skorupińska
  43. Pani Joanna Caban
  44. Pani Maria Złotkowska
  45. Pani Natalia Dróżdż
  46. Pani Jowita Jerke
  47. Pani Zuzanna Kiedrowicz
  48. Pan Kamil Lebnicki
  49. Pan Stanisław Różycki
  50. Pani Anna Skiba
  51. Pan Stanisław Tarnowski
Terminy posiedzeń
Rady Wydziału
Terminy posiedzeń
Rady Instytutu Socjologii
25 września 2018  25 września 2018
 ———————-  30 października 2018
13 listopada 2018  27 listopada 2018
11 grudnia 2018   ————————-
22 stycznia 2019  15 stycznia 2019
26 lutego 2019  19 lutego 2019
26 marca 2019  19 marca 2019
16 kwietnia 2019  09 kwietnia 2019
21 maja 2019  14 maja 2019
18 czerwca 2019  04 czerwca i 25 czerwca 2019
————————   ———————-
————————   ———————-
24 września 2019  24 września 2019
22 października 2019  15 października 2019
19 listopada 2019  12 listopada 2019
17 grudnia 2019  10 grudnia 2019