Absolwenci IS

Wykaz obejmuje osoby, które uzyskały magisterium na sekcji socjologicznej Wydziału Filozoficznego UW w latach 1958-1968, a następnie, od 1968 roku – w Instytucie Socjologii UW. Wykaz został sporządzony w 2002 roku na podstawie dokumentów znajdujących się w Instytucie Socjologii i będzie uzupełniany każdego roku. Będzie uzupełniony także o absolwentów z lat wcześniejszych.

1958

1. Kaltenberg-Kwiatkowska Ewa
2. Krawczyk Zbigniew

1959

1. Kowalski Stanisław
2. Mackiewicz Regina
3. Sowa Julia
4. Wantuła Halina

1960

1. Dziabała Stefan
2. Głowacki Witold
3. Kawczak Maria
4. Kluska Władysław
5. Mikołajczyk Zenon
6. Nowaczyk Adam
7. Ofierska Maria

1961

1. Jastrząb-Mrozicka Mirosława
2. Krawczyk Barbara
3. Landau Hanna
4. Paś Ryszard
5. Pióro Zygmunt
6. Stępnik Jan

1962

1. Frentzel-Szpotańska Janina
2. Grześniak Stanisław
3. Karmański Henryk
4. Klementowski Albin
5. Markiewicz Janina
6. Markowski Daniel
7. Mokrzycki Edmund
8. Narojek Winicjusz
9. Romanow Andrzej
10. Tarska Ewa
11. Tyrowicz Stanisław

1963

1. Drawi Mokpoko Muki Kodzo
2. Gore-Gorszewski Jerzy
3. Jedynak Stanisław
4. Kaczmarczyk Leszek
5. Korszyńska Stanisława
6. Kowalewski Józef
7. Kurdybelski Józef
8. Morawski Witold
9. Muszyński Józef
10. Siemianowicz Kazimierz
11. Szczypiński Zbigniew
12. Tejkowski Bernard
13. Wąsowicz Stanisław
14. Wereszczyński Zygmunt
15. Wierzbicka Hanna
16. Wierzbicki Janusz

1964

1. Chełstowski Bogdan
2. Dobrzyńska Marta
3. Hoser Jan
4. Jawecki Andrzej
5. Karpiński Jakub
6. Kalinowska Jadwiga
7. Kalinowski Aleksander
8. Kiciński Krzysztof
9. Kiljańska Krystyna
10. Kolasiński Andrzej
11. Kożmiński Andrzej
12. Neyman Elżbieta
13. Oleksa Ludwik
14. Pilkiewicz Marek
15. Reszke Irena
16. Rudzińska Anna
17. Ruszczyc Jan
18. Staniszkis Jadwiga
19. Styczeń Marek
20. Szarkowski Andrzej
21. Śliwiński Marek
22. Trzaska Irena
23. Zagórski Krzysztof

1965

1. Asad El Attar
2. Car Anna
3. Cichomski Bogdan
4. Dziewulak Andrzej
5. Ejsmond Jacek
6. Feliks Janusz
7. Jadach Anna
8. Janowska Anita
9. Jarosiński Wiesław
10. Klauze Ewa
11. Kleniewska Maria
12. Koproń Stefan
13. Kosel Eugeniusz
14. Kurczewski Jacek
15. Lesiak Jolanta
16. Lissowski Grzegorz
17. Malicka Władysława
18. Milewski Marek
19. Nowicka Ewa
20. Ochyra Tadeusz
21. Olech Jolanta
22. Pawłowska Krystyna
23. Pągowski Jan
24. Pilinow Antonina
25. Rokicka Wiesława
26. Siła-Nowicka Maria
27. Stankiewicz Janusz
28. Strzeszewski Michał
29. Szymańska Magdalena
30. Szymański Bohdan
31. Świstek Henryka
32. Tyszka Andrzej
33. Walicki Ryszard
34. Węgleński Jan
35. Witkowski Kazimierz
36. Żukowska Jolanta

1966

1. Błuszkowski Jan
2. Brach Jolanta
3. Czaplicka Magdalena
4. Derczyński Włodzimierz
5. Folkiewicz Andrea
6. Jakubowicz Małgorzata
7. Jaworska Elżbieta
8. Kalbarczyk Ryszard
9. Kędrak Elżbieta
10. Kołaczkowski Andrzej
11. Kordaszewski Andrzej
12. Kornacki Marek
13. Kossowska Anna
14. Kraskowska Kinga
15. Kulczycka Barbara
16. Kurowska Regina
17. Lipiński-Wnuk Edmund
18. Lutyk Aleksander
19. Łoś Maria
20. Makowska Jolanta
21. Mamorska Daria
22. Matuszewska Małgorzata
23. Michalczak Janusz
24. Modzelewski Wojciech
25. Mościskier Andrzej
26. Nowak Krystyna
27. Ozga Andrzej
28. Paszkiewicz Joanna
29. Pudełkiewicz Eugeniusz
30. Putek Wojciech
31. Siemiński Waldemar
32. Smuczyński Roman
33. Tchórzewski Janusz
34. Tylewska Małgorzata
35. Walenta Krzysztof
36. Wardaszko Hanna
37. Wójtowicz Teresa

1967

1. Arasimowicz Irena
2. Banasiak Halina
3. Białecki Ireneusz
4. Bobiński Jacek
5. Darewska Justyna
6. Dembiński Tomasz
7. Dobrzyńska-Albinowska Ewa
8. Dzięciołowska Stefania
9. Horoszowski Piotr
10. Hellman Piotr
11. Jędrychowska Anna
12. Kapliński Antoni
13. Kelus Jan
14. Kraśko Nina
15. Kukliński Mariusz
16. Kula Jan Marcin
17. Machnicki Mieczysław
18. Michalczyk Maria
19. Milczarek Andrzej
20. Miller Danuta
21. Nitz Franciszek
22. Papierniak Joanna
23. Prawdzic-Gałęska Maria
24. Przybyła Elżbieta
25. Rezunow Elżbieta
26. Schaff Ewa
27. Słotwińska Elżbieta
28. Solarz Jan
29. Syska Maria
30. Szatkowska Janina
31. Szczepańska Janina
32. Szczodrowska Barbara
33. Weiss Klaudiusz
34. Zurn Marek
35. Żelazkiewicz Marek

1968

1. Anasz Władysław
2. Bierzwińska Halina
3. Borkowska Teresa
4. Chełmicka Ewa
5. Dmochowski Bohdan
6. Gałązka Józef
7. Gorczycka Ewa
8. Gołowacz Bożena
9. Grębowski Ryszard
10. Holstein-Beck Maria
11. Kamiński Antoni
12. Karwowska Ewa
13. Kasten Maria
14. Kieniewicz Maria
15. Kobel Janina
16. Kozłowska Hanna
17. Koźmińska Agnieszka
18. Król Marcin
19. Kuc Bolesław
20. Liżewska Marzena
21. Łapińska Bożena
22. Matejewska Wiesława
23. Mokrzyszewski Andrzej
24. Musioł Felicja
25. Niżnik Józef
26. Nowakowska Ewa
27. Okrasa Włodzimierz
28. Ostrzeniewski Konstanty
29. Paczyńska Ewa
30. Pietkiewicz Krystyna
31. Przyborowska Barbara
32. Przybyła Józef
33. Pszenicki Ludwik
34. Radziewicz Andrzej
35. Rapanowicz-Sosulska Ludmiła
36. Rytych Wojciech
37. Sadowski Andrzej
38. Sułek Antoni
39. Szymanderski Jacek
40. Śmiech Romuald
41. Świetlik Elżbieta
42. Walicka Zofia
43. Wągrowska Anna
44. Wiench Jolanta
45. Wojciechowski Bożydar
46. Wyka Anna
47. Ziemkowski Julian
48. Żygadło Janina

1969

1. Bazak Maria
2. Borowski Józef
3. Brzozowski Zygmunt
4. Bukowiecki Aleksander
5. Chmielewski Piotr
6. Grygolec Władysław
7. Herbst Krzysztof
8. Jaźwińska Ewa
9. Kordysz Irena
10. Klimek Danuta
11. Komorowska-Targońska Magdalena
12. Kopel Jerzy
13. Kowal Maria
14. Kozłowska Ewa
15. Ławrynowicz Gedymin
15. Małkowski Stanisław
16. Mazurczyk Joanna
17. Mizgalska Barbara
18. Morawska Anna
19. Mordes Katarzyna
20. Orlik Jacek
21. Pańków Włodzimierz
22. Paszkiewicz Elżbieta
23. Piekarski Włodzimierz
24. Ponieważ Lidia
25. Prasek Andrzej
26. Przybylik Magdalena
27. Ptaszkowska Teresa
28. Roszkowski Maciej
29. Rejowski Leon
30. Sadowska Anna
31. Słupczyńska Elżbieta
32. Sokorska Ewa
33. Stencel Jerzy
34. Szałapska Bogumiła
35. Szczepański Kazimierz
36. Szpociński Andrzej
37. Szupejko Małgorzata
38. Szymanko Wanda
39. Trykacz Wiesława
40. Trzebiński Jerzy
41. Walaszek Zdzisława
42. Wanat Stanisław
43. Wasilewski Jacek
44. Wasylewski Roman
45. Wejroch Michał
46. Wrochno Krystyna
47. Wróblewski Stefan
48. Zakrzewska Grażyna
49. Zakrzewski Andrzej
50. Zaleska Halina
51. Zrodowski Andrzej
52. Mbutu Bernard
53. Carmen Richard
54. ZivaniAbdalkader

1970

1. Bąk Olimpia
2. Biernacki Paweł
3. Bukowski Jacek
4. Chmielewska Jadwiga
5. Ciosek Andrzej
6. Danecka Barbara
7. Dąbrowski Marian
8. De Winkler Katarzyna
9. Domaradzki Jerzy
10. Dymkowski Maciej
11. Falkowska Maria
12. Fejgin Piotr
13. Gajlewicz Michał
14. Gawrońska Barbara
15. Gero-Gierałtowska Elżbieta
16. Hanke Bronisław
17. Hubaczek Anna
18. Jakubowska Iwona
19. Jakubowska Krystyna
20. Jędrzejewski Stanisław
21. Kacpura Zygmunt
22. Kamiński Jan
23. Kapuścińska Ewa
24. Kina Paul
25. Kojder Andrzej
26. Kolarska Lena
27. Koleśnik Leszek
28. Kownacki Stanisław
29. Kowszyniec Stanisława
30. Kozłowska Elżbieta
31. Kozyra Leszek
32. Krasowski Edward
33. Kula Maria
34. Kunicki Bogdan
35. Kwiatkowska Monika
36. Leśkiewicz Halina
37. Lożyński Andrzej
38. Łastowska Jadwiga
39. Marody Mirosława
40. Marszałek Anna
41. Maruszek Elżbieta
42. Mikołajewska Barbara
43. Misztal Bronisław
44. Mizerska-Orlik Maria
45. Napiórkowski Dominik
46. Nowak Waldemar
47. Paczkowska Elżbieta
48. Pączkowska Maria
49. Podraza Krystyna
50. Potyra Konrad
51. Prątnicka Jadwiga
52. Radzik Halina
53. Rejnhard Małgorzata
54. Rychlik Ewa
55. Rydz Małgorzata
56. Sabat Jerzy
57. Sampolska Grażyna
58. Sendłak Izabela
59. Setlak Jadwiga
60. Skrok Urszula
61. Skrzypnik Ilona
62. Solska Hanna
63. Tabin Marek
64. Uramowska Barbara
65. Uzdańska Elżbieta
66. Wiśniowski Krzesław
67. Wojciechowska Małgorzata
68. Wojnowski Tadeusz
69. Wójtowicz Andrzej
70. Wrońska Barbara
71. Wunderewska Renata
72. Zielińska Barbara
73. Zieliński Antoni

1971

1. Adamczyk Maria
2. Bader Janusz
3. Bahdaj Marek
4. Bidiuk Emilia
5. Bodalska Maria
6. Bolland Maria
7. Borowski Mariusz
8. Buncak Jan
9. Czeszejko-Sochacka Katarzyna
10.  Derczyńska Małgorzata
11.  Dutlinger Ewa
12.  Ereciński Tadeusz
13.  Frieske Kazimierz
14.  Gałecka Urszula
15.  Godlewski Janusz
16.  Gruszyński Jan
17.  Gryciuk Irena
18.  Jaros Elżbieta
19.  Kachniarz Zofia
20.  Kłyza Walerian
21.  Kostowska Elżbieta
22.  Lichwa Eryk
23.  Lipińska Aleksandra
24.  Lissowska Elżbieta
25.  Markowski Andrzej
26.  Marszałek Jan
27.  Olejarczyk Maria
28.  Otawska Elżbieta
29.  Pańków Grażyna
30.  Pielecki Wojciech
31.  Siewierski Jacenty
32.  Skaradzińska Maria
33.  Sobrado Chaves Miguel
34.  Sojecki Jacek
35.  Światło Maria
36.  Szaniawska Hanna
37.  Śpiewak Helena
38.  Wciórka Bogna
39.  Wojtyniak Andrzej
40.  Zalewski Witold
41.  Zawadzka Renata
42. Carlos Humberta de Leon

1972

1. Anasz Marian
2. Biesiada Hanna
3. Binięda Ryszard
4. Brodniak Włodzimierz
5. Bruszewska-Piasecka Ewa
6. Buduj Emil
7. Burel Edmund
8. Burger Tomasz
9. Danek Krystyna
10.  Datner Helena
11.  Dobrowolska Monika
12.  Drążkiewicz Jerzy
13.  Farmus Zbigniew
14.  Gawor Kazimierz
15.  Golak Grażyna
16.  Gorański Marek
17.  Góralczyk Adrzej
18.  Grabowska Mirosława
19.  Heppen Irena
20.  Hryniewicz Janusz
21.  Jakubowski Jacek
22.  Jasiewicz Krzysztof
23.  Kaczyński Grzegorz
24.  Kaniewska Bogusława
25.  Kostecki Marian
26.  Kliszko Henryk
27.  Kobyłecka Maria
28.  Kolbowski Jan
29.  Kowalczyk Jerzy
30.  Kowalewski Jerzy
31.  Krzemiński Ireneusz
32.  Kumoś Halina
33.  Kwiatkowski Paweł
34.  Latała Agnieszka
35.  Lifsches Andrzej
36.  Łazarski Aleksander
37.  Majewska Anna
38.  Makarczuk Andrzej
39.  Malak Zdzisław
40.  Młot Roman
41.  Morawska Ewa
42.  Moskalewicz Jacek
43.  Nasierowski Tadeusz
44.  Nowodworska Gabriela
45.  Paprocka Aleksandra
46.  Pilinow Aleksandra
47.  Pilipajć Henryk
48.  Siellawa Krystyna
49.  Sołtyk Andrzej
50.  Sołtys Marian
51.  Stalewski Tadeusz
52.  Szadkowski Mirosław
53.  Szafrańska Joanna
54.  Wajzer-Siedlecka Halina
55.  Walczak Piotr
56.  Wertenstein-Żuławski Jerzy
57.  Zahorska Marta
58.  Zbrzeźna Alfreda
59. Zegar Czesław
60. Żukowska Małgorzata
61. Calvo Coin Luis

1973

1. Antoszkiewicz Bogusława
2. Bartyś Stanisław
3. Bugaj Halina
4. Celiński Andrzej
5. Chałubiński Mirosław
6. Chorążuk Jerzy
7. Dobrowolski Ryszard
8. Dziedzic Tomasz
9. Gałaj Marek
10.   Gawryluk Elżbieta
11.   Glapiński Zbigniew
12.   Halik Janusz
13.   Kobak Zbigniew
14.   Kołodziej Irena
15.   Koseła Krzysztof
16.   Kozłowska Cecylia
17.   Kozłowski Bronisław
18.   Kozłowski Paweł
19.   Lewandowska Ewa
20.   Lisowicz Wiktor
21.   Magdolińska Alicja
22.   Michaluk Roman
23.   Modelska Anna
24.   Pakulski Jan
25.   Parys Jan
26.   Przychodaj Edward
27.   Roszko Barbara
28.   Rybarczyk Teresa
29.   Śpiewak Paweł
30.   Sierzputowska Ewa
31.   Słońska Zofia
32.   Szawiel Tadeusz
33.   Szumska Barbara
34.   Trusiak Teresa
35.   Weinar Janusz
36.   Weitz Wiesław
37.   Widera Wojciech
38.   Wykowska Małgorzata

1974

1. Banaszak Henryk
2. Binner Tomasz
3. Bogucka Małgorzata
4. Chudoba Wanda
5. Czerwińska Anna
6. Foremniak Anna
7. Frąckowski Roman
8. Gawda Witold
9. Gęsicka Grażyna
10.   Gęsicki Janusz
11.   Grzybowski Krzysztof
12.   Huk Zofia
13.   Janocka Halina
14.   Jerozalski Jerzy
15.   Kielan Janusz
16.   Kościelski Zygmunt
17.   Kowalczyk Tomasz
18.   Kowalewska Ewa
19.   Kron Juliusz
20.   Kutyłowski Andrzej
21.   Lachowska Dorota
22.   Łojko Elżbieta
23.   Malinowska Maria
24.   Malinowska Wiesława
25.   Malinowski Stanisław
26.   Mreła Krzysztof
27.   Nowotny Sławomir
28.   Ostrowska Maria
29.   Passini Jolanta
30.   Podedworna Hanna
31.   Przywara Danuta
32.   Remer Tadeusz
33.   Rychard Andrzej
34.   Rzeczycka Irena
35.   Skoczylas Anna
36.   Soćko Sławomir
37.   Soszyńska Magdalena
38.   Stachyra Roman
39.   Sterniczuk Barbara
40.   Szpakow Lidia
41.   Wieczorek Anna
42.   Wierzchowski Jerzy
43.   Żółtaniecki Ryszard

1975

1. Adasiewicz Teresa
2. Bobka Lesław
3. Boguszewska Ludmiła
4. Boratyński Sławomir
5. Chałubińska Ewa
6. Gładys Jolanta
7. Goszczyński Marek
8. Grzejda Danuta
9. Guz Maria
10.  Jachimczyk Andrzej
11.  Janiszewska Elżbieta
12.  Jędrasik Danuta
13.  Krzysztoporski Stanisław
14.  Kuczyński Paweł
15.  Lewandowska Krystyna
16.  Lewicka Ewa
17.  Lompart Aleksandra
18.  Maciejko Tomasz
19.  Mistewicz Helena
20.  Muzyka Wojciech
21.  Niedzielski Jerzy
22.  Nowacki Grzegorz
23.  Ochocki Waldemar
24.  Ostrowski Piotr
25.  Przybysz Teresa
26.  Rodek Iwona
27.  Rybak Barbara
28.  Skibicki Ryszard
29.  Sobczak Andrzej
30.  Sobolewski Andrzej
31.  Szamborski Marek
32.  Szutkowska Małgorzata
33.  Świderski Wojciech
34.  Tomaszewski Marek Inocenty
35.  Tomaszewski Stanisław
36.  Wasilewski Jan
37.  Wojtys Joseph
38.  Wysoczyńska Barbara
39.  Zakrzewska Monika
40.  Zielonka Borys
41.  Ziembicka Jolanta
42.  Żurawska Wiesława

1976

1. Baran Janina
2. Bartyś Stanisław
3. Bisiak Elżbieta
4. Budzisz Hanna
5. Chromińska Elżbieta
6. Chrzanowska Alicja
7. Dolat Maria
8. Domański Henryk
9. Frukacz Andrzej
10.  Gąsiorowska Hanna
11.  Gołaszewski Andrzej
12.  Jurczuk Irena
13.  Kacprowicz Grażyna
14.  Karpińska Grażyna
15.  Karubin Jerzy
16.  Klementowicz Tadeusz
17.  Klempka Teresa
18.  Kośnik Jerzy
19.  Krasnodębski Zdzisław
20.  Krassowski Zdzisław
21.  Lewandowska Elżbieta
22.  Mach Bogdan
23.  Mazur Waldemar
24.  Mrozowska Ewa
25.  Nowacka Aleksandra
26.  Orzechowska Aldona
27.  Piechucki Bolesław
28.  Prondzyński Zygmunt
29.  Rabenda Lucyna
30.  Raczek Katarzyna
31.  Rechnio Ewa
32.  Rewerski Wiesław
33.  Reykowska Magdalena
34.  Seroczyńska Jolanta
35.  Skupińska Krystyna
36.  Sobolewska Jolanta
37.  Staniszewska Elżbieta
38.  Styczyńska Hanna
39.  Szajdzińska Krystyna
40.  Szczepaniak Ireneusz
41.  Taran Roman
42.  Tyszkiewicz Anna
43.  Wacławek Bogdan
44.  Więckowska Mirosława
45.  Wojciechowska Dorota
46.  Zaborowski Wojciech
47.  Zakrzewska Krystyna
48.  Zawiejski Adam
49.  Żydok Bogusław

1977

1. Baltaziuk Maria
2. Bareńska Krystyna
3. Bielewicz Antoni
4. Brodowski Wiesław
5. Chechliński Wojciech
6. Danek Andrzej
7. Dyska Jadwiga
8. Dziewulski Henryk
9. Forsińska Urszula
10.  Gorzeka Dorota
11.  Guterman Barbara
12.  Janicki Marek
13.  Jaworska-Kościesza Elżbieta
14.  Kabala Anna
15.  Kapciak Alina
16.  Konopko Małgorzata
17.  Kryziak Elżbieta
18.  Kucharczyk Henryk
19.  Kulesza Izabela
20.  Laskowska Grażyna
21.  Leslie Maria
22.  Łochowska Krystyna
23.  Martynowicz Wojciech
24.  Mazurczak Katarzyna
25.  Modlińska Halina
26.  Mozgana Roman
27.  Niemyjska Alicja
28.  Odrobińska Anna
29.  Pajestka Ewa
30.  Petrow Włodzimierz
31.  Piaskowska Izabela
32.  Piątkowski Włodzimierz
33.  Pleskot Maria
34.  Pożaryska Anna
35.  Rudna Elżbieta
36.  Rusek Adam
37.  Sawisz Anna
38.  Skwarek Adam
39.  Smętek Henryka
40.  Smith Grażyna
41.  Stasiak Elżbieta
42.  Styczyński Piotr
43.  Szwacińska Dorota
44.  Tobiasz Henryk
45.  Tomczyk Marta
46.  Uznański Andrzej
47.  Waglewski Wojciech
48.  Wieleba Jerzy
49.  Wiśniewska Elżbieta
50.  Witoszyński Michał
51.  Wojciechowski Łukasz
52.  Wójt Kazimierz
53.  Wyszyńska Barbara
54. Markowa Rozalina
55. Iwanowa Elena

1978

1. Ajzner Jan
2. Axer Andrzej
3. Babiński Piotr
4. Backiel Leszek
5. Bakuniak Grzegorz
6. Bębenek Barbara
7. Chechlińska Małgorzata
8. Ciechorski Wojciech
9. Czartoryska Jadwiga
10.  Czeremaga Jerzy
11.  Dembowski Jan
12.  Dohnalik Jacek
13.  Domagała Bożena
14.  Domańska Danuta
15.  Doroszewska Urszula
16.  Duda Sławomir
17.  Garztecka Anna
18.  Gaszyński Marek
19.  Giza Anna
20.  Grabowska Maria
21.  Grygo Henryk
22.  Hapen Tadeusz
23.  Janicki Wiesław
24.  Janik Jacek
25.  Kierzkowska Urszula
26.  Klarkowski Andrzej
27.  Klukiewicz Barbara
28.  Kobus Teresa
29.  Kobyliński Roman
30.  Konczewski Piotr
31.  Kończak Bogusław
32.  Kowalczyk Mariusz
33.  Kowalska Ewa
34.  Kowalska Lidia
35.  Kozioł Wiesław
36.  Lipski Jan
37.  Łazarow Tomasz
38.  Łukasiewicz Piotr
39.  Maronde Andrzej
40.  Markowska Małgorzata
41.  Otanga Rusoke
42.  Piwoński Jerzy
43.  Popławska Ewa
44.  Perschke Ryszard
45.  Ratajczyk Włodzimierz
46.  Rogalski Marek
47.  Romaniszyn Krystyna
48.  Rutkowski Marek
49.  Siemaszko Jadwiga
50.  Skwarek Andrzej
51.  Stasińska Marzanna
52.  Staszyńska Katarzyna
53.  Szabelska Irena
54.  Szczęsnowicz Anna
55.  Szostek Emilia
56.  Szulc Grażyna
57.  Tęcza Bogdan
58.  Turska Alicja
59.  Uhlig Roman
60.  Wieczorek Józef
61.  Wilkann Norbert
62.  Wiśniewski Andrzej
63.  Własiuk Urszula
64.  Włodarska Jadwiga
65.  Worotyński Wojciech
66.  Wójtowicz Alina
67.  Zafiran Ludmiła
68.  Załęska Krystyna
69.  Zawistowska Ewa
70.  Zewandowska Danuta
71.  Żyłka Małgorzata
72. Dymitr Dymitrow Gonczew

1979

1. Adamski Witold
2. Bąk Mieczysława
3. Bąk-Poziemska Ewa
4. Biernacka Barbara
5. Chłapowski Marcin
6. Cieślak Maria
7. Dorn Ludwik
8. Engel Janusz
9. Fabianowska Małgorzata
10. Fabianowski Andrzej
11. Fiebig Janusz
12. Frątczak Barbara
13. Gasik Ewa
14. Gottesman Krzysztof
15. Góra Zofia
16. Górska Romualda
17. Helewska Iwona
18. Hill Danuta
19. Jankowska Marianna
20. Jankowski Jan
21. Janucik Mariann
22. Kancznin Bożena
23. Karpowicz Paweł
24. Karwat Waldemar
25. Kopeć Ewa
26. Kozakiewicz Henryk
27. Król Jadwiga
28. Kubisiak Ewa
29. Lenczewska Elżbieta
30. Linderberg Grzegorz
31. Lubowska Anna
32. Mierzwińska Jolanta
33. Muszyńska Marianna
34. Mysłek Marzena
35. Niewczas Ryszard
36. Paczkowska Danuta
37. Pajdowski Kazimierz
38. Pastuszek Ludmiła
39. Piechucki Stanisław
40. Polak Walerian
41. Raciborski Jacek
42. Radzyńska Krtstyna
43. Rzepniewski Andrzej
44. Saar Elżbieta
45. Sadowski Sławomir
46. Sarakowicz Tomasz
47. Sawińska Magdalena
48. Sawiński Zbigniew
49. Sierosławski Janusz
50. Staśkiewicz Wiesław
51. Strzelecki Jerzy
52. Szafraniec Maria
53. Szczęsna Gabriela
54. Szczupaczyński Jerzy
55. Szretter Piotr
56. Święcicka Marianna
57. Świstak Piotr
58. Tatrymowicz Krystyna
59. Tomczak Jan
60. Utzig Krystyna
61. Waczel Adam
62. Widera Ewa
63. Wiktorowski Wojciech
64. Wojciechowska Małgorzata
65. Wrotniak Małgorzata
66. Wróblewska Krystyna
67. Zacharczuk Urszula
68. Zwałek Jan

1980

1. Adamska Małgorzata
2. Babiuch Jolanta
3. Bobińska Kamila
4. Bodnar Artur
5. Bratkowska Krystyna
6. Burakowski Stanisław
7. Duda Halina
8. Felicki Krzysztof
9. Feliks Janusz
10. Fudała Jadwiga
11. Fudała Marek
12. Garbowska Dorota
13. Golewski Witold
14. Gotowski Witold
15. Guzanek Bożena
16. Hajduk Krzysztof
17. Hańbowski Wojciech
18. Hollender Barbara
19. Horodyńska Eolżbieta
20. Janiszewska Elżbieta
21. Jankowska Urszula
22. Jantos Irena
23. Jaskulska Małgorzata
24. Jóźwik Michał
25. Kalka Jolanta
26. Kański Marek
27. Kłosińska Teresa
28. Koczoń Anna
29. Korporowicz Leszek
30. Kośmider Alina
31. Kozak Marek
32. Krzycka Maria
33. Kuklińska Danuta
34. Kwiatkowski Piotr
35. Majewski Ryszard
36. Marczewski Marek
37. Matynia Elżbieta
38. Mazur Marek
39. Mądzelewski Zbigniew
40. Miłoński Stanisaław
41. Mizerska Anastazja
42. Nalewajko Ewa
43. Nogal Wiesław
44. Nowak Krzysztof
45. Nowakowski Sławomir
46. Ochman Andrzej
47. Olzacki Sławomir
48. Pajdowska Barbara
49. Penconek Ewa
50. Przewożniak Danuta
51. Radzka Joanna
52. Radzki Piotr
53. Sarzyński Piotr
54. Słodkowska Irena
55. Sobolewska-Pyz Joanna
56. Szymaniuk Grzegorz
57. Świerkasz Maria
58. Tomczak Maria
59. Turalska Krystyna
60. Wasiak Hanna
61. Wasilewicz Stanisław
62. Winiczenko Marek
63. Wróbel Ewa
64. Zabłocki Grzegorz
65. Zając Lila
66. Zakrzewski Rafał
67. Załęcka Lidia
68. Zamecki Krzysztof

1981

1. Andrejuk Eugeniusz
2. Banaś Jolanta
3. Berłowska Halina
4. Bielińska Hanna
5. Bińkowska Anna
6. Brzozowska Elżbieta
7. Chocyk Roman
8. Chwiej Róża
9. Duch Danuta
10. Dziubak Barbara
11. Figielska Mirosława
12. Franczuk Jadwiga
13. Gerla Małgorzata
14. Gierbisz Michał
15. Grabowski Bogusław
16. Gurr-Kownacka Iwona
17. Jaworowska Dorota
18. Katra Grażyna
19. Kochanek Aleksandra
20. Kowalczyk Ewa
21. Księżopolski Janusz
22. Landau Anna
23. Lipińska Małgorzata
24. Mazgaj Małgorzata
25. Mossakowski Paweł
26. Niedziałek Jacek
27. Piekutowski Jan
28. Pogorzelska Dorota
29. Popławski Wiesław
30. Popowicz Leszek
31. Rey Jerzy
32. Sałasiński Mirosław
33. Sujecka Joanna
34. Wojciechowska Ewa
35. Wolski Mikołaj
36. Zacłona Ryszard
37. Ziembińska Teresa

1982

1. Barcikowska-Puzio Bożena
2. Bartkowski Jerzy
3. Bronakowska Grażyna
4. Cichecka Ewa
5. Cołoszyński Krzysztof
6. Ćwik Stanisław
7. Dancewicz Maria
8. Dubiel Kajetan
9. Ganowicz Jacek
10. Gorajewska-Mieciek Elżbieta
11. Grzegorczyk Ewa
12. Kowalczyk Jolanta
13. Lesiewicz Indira
14. Łodziński Sławomir
15. Malanowski Jan
16. Mróz Beata
17. Murawska Marta
18. Poleszczuk Jan
19. Sawicka Ewa
20. Starczewska Małgorzata
21. Szymańska Joanna
22. Sufin Ewa
23. Zasacka Zofia
24. Żbikowska Mirosława
25. Sharmen Soneya Murshid

1983

1. Bieńkowski Jarosław
2. Bychawska Barbara
3. Chojecka Justyna
4. Czarnecki Robert
5. Czechowicz Ewa
6. Dąbrowska Elżbieta
7. Ginter Janusz
8. Grabska Małgorzata
9. Gwiazdowska Małgorzata
10. Hoffman Krystyna
11. Hypki Anna
12. Janczak Małgorzata
13. Janik Leszek
14. Januszkiewicz Bożena
15. Krasoczko Krzysztof
16. Kryńska Elżbieta
17. Kustra Krystyna
18. Łapiński Robert
19. Miecugow Joanna
20. Misiewicz Grzegorz
21. Morawski Piotr
22. Opolska Elżbieta
23. Oryńska Zofia
24. Piotrowska Elżbieta
25. Puczyłowska Małgorzata
26. Raciborska Hanna
27. Radwanek Mariola
28. Rakowska Elżbieta
29. Rembelski Mariusz
30. Sadzewski Jacek
31. Sałasińska Joanna
32. Senille Dorota
33. Sobotka Elzbieta
34. Stawowa Izabela
35. Tarnawska Hanna
36. Tochowicz Tomasz
37. Widerszpil Andrzej
38. Winch Anna
39. Winch Sławomir
40. Wolańska Krystyna

1984

1. Borkowska Iwona
2. Chmiel Danuta
3. Cieśla Małgorzata
4. Dąbrowska Krystyna
5. Federowicz Michał
6. Grad Urszula
7. Jawłowski Andrzej
8. Karpowicz Joanna
9. Krogulec Maciej
10. Łoś Marek
11. Morawska Anna
12. Pochwała Paweł
13. Puchalski Jerzy
14. Tycińska Małgorzata
15. Wdowiarska Elżbieta

1985

1. Bartczak Lidia
2. Chałupiński Krzysztof
3. Frej-Bieńkowska Maria
4. Góralska Maria
5. Jachnis Dorota
6. Jakóbczak Dorota
7. Keller Krzysztof
8. Kołtowska Renata
9. Krześniak Alina
10. Malawko Krzysztof
11. Najder Jacek
12. Niska Beata
13. Pawlikowski Piotr
14. Pelczar Ryszard
15. Pochwała-Tomczak Anna
16. Romanowski Wiesław
17. Ruchlewicz Agnieszka
18. Ruiz Mariusz
19. Rykowska Elżbieta
20. Rykowski Zbigniew
21. Wolfram Agnieszka
22. Zarzycki Paweł
23. Zinserling Anna
24. Ali Husaiun Al.-Okaily

1986

1. Bandosz Dnuta
2. Ciszek-Piróg Jolanta
3. Durlik Janusz
4. Dworzańczyk Barbara
5. Grabowski Wojciech
6. Hubenowa Ełga
7. Jagielska Ewa
8. Jakubaszek-Popowska Małgorzata
9. Jawłowska Barbara
10. Karwowska Teresa
11. Kawecka Iwona
12. Lewandowski Robert
13. Mamczur Maria
14. Moskała Mirosław
15. Muniak Grażyna
16. Pocent Włodzimierz
17. Radziwiłł Maciej
18. Reutt Iwona
19. Zarzycka Maja

1987

1. Bednarska Elżbieta
2. Bennewicz Maciej
3. Bieniewski Jerzy
4. Brzeski Krzysztof
5. Chomicki Tadeusz
6. Damrosz Elżbieta
7. Derdziuk Zbigniew
8. Drobik-Kubik Agnieszka
9. Duda-Remiszewska Barbara
10. Dziadek Sławomir
11. Gawroński Marek
12. Hryńko Jerzy
13. Jaroszkiewicz Beata
14. Jezierski Janusz
15. Kamińska Ew a
16. Kowalewska Krystyna
17. Kuczyńska Jolanta
18. Kulikowski Jarosław
19. Kurowski Marek
20. Lewkiewicz Beata
21. Lignowska-Markowicz Izabela
22. Łuczka Mirosław
23. Ługowska Maria
24. Matejek Renata
25. Mościcka Lidia
26. Nosowski Zbigniew
27. Płonkowski Tomasz
28. Podkomorzy Elżbieta
29. Pomianowski Jerzy
30. Prokop-Tatarczak Ewa
31. Sikorska Anna
32. Skórczyńska Magdalena
33. Strzałkowski Piotr
34. świaniewicz Magdalena
35. Targoński Paweł
36. Tatarczak Jerzy
37. Winch Joanna
38. Wójcik Halina
39. Wypych Franciszek
40. Wysocka Małgorzata
41. Wysocki Sławomir
42. Zagajewski Dariusz

1988

1. Bilska Małgorzata
2. Budyta Małgorzata
3. Gawlak Ilona
4. Grudziński Janusz
5. Jankowska Teresa
6. Kamiński Marek
7. Krukowski Krzysztof
8. Krystecka Anna
9. Markowska Krystyna
10. Mielczarek Adam
11. Migza Aldona
12. Mrozowicz Dorota
13. Niziński Paweł
14. Parzychowski Krzysztof
15. Pawlak Wojciech
16. Rudnicki Marcin
17. Szafraniec Elżbieta
18. Szewczyk Urszula
19. Tretyn Marek
20. Wieteska Małgorzata
21. Wilimczyk Marzena
22. Wiśniewska Ewelina
23. Wrońska Małgorzata

1989

1. Baran Beata
2. Bielecka Barbara
3. Bielska Ewa
4. Borkowski Aleksander
5. Damaradzka Małgorzata
6. Dąbrowska Grażyna
7. Egeman Tomasz
8. Jackl Agnieszka
9. Kowalczyk Andrzej
10. Kucińska Ewa
11. Mendza Marzena
12. Mocek Stanisław
13. Nawrocki Jan
14. Polkowska Sabina
15. Popiel Maria
16. Rutkowski Maciej
17. Sacewicz Jolanta
18. Sidoruk Beata
19. Smolarska Anna
20. Stolarczyk Ewa
21. Szczucki Jan
22. Szkodny-Ciołek Dorota
23. Tokarski Sławomir
24. Zajdel Maria
25. Zapisek Gabriela
26. Carvalho Andrea
27. Carvalho Paulo

1990

1. Barański Dariusz
2. Białas Barbara
3. Bierzyński Jakub
4. Brochwicz-Donimirska Magdalena
5. Carvalho Andrea, de
6. Carvalho Paulo, de
7. Chorąży Małgorzata
8. Gac Beata
9. Głowacki Marcin
10. Hryńko Elżbieta
11. Kopańska Anna
12. Kozłowska Małgorzata
13. Legat Sławomir
14. Modzelewska Katarzyna
15. Oliwa Beata
16. Osiecka Justyna
17. Palacz Katarzyna
18. Pankowski Krzysztof
19. Pierzgalska Elżbieta
20. Połomska-Piątek Beata
21. Roman Anna
22. Rozwadowska Ewa
23. Rumińska Elżbieta
24. Tichy Anna
25. Waśkiewicz Andrzej
26. Wyszyński Robert

1991

1. Cichowicz Marta
2. Freiat Fayez
3. Gacek Dorota
4. Goleniak Wojciech
5. Iwanowski Dariusz
6. Kilias Jarosław
7. Konieczna Joanna
8. Kożuch Krystyna
9. Krasnodębska Urszula
10. Kurczewska-Kubiak Urszula
11. Łojko-Biedroń Anna
12. Majewska Magdalena
13. Malinowska Krystyna
14. Ostrowski Waldemar
15. Pioterczak Elżbieta
16. Przybyłowski Ryszard
17. Rychłowska Irena
18. Sożewska Joanna
19. Fayez Freiat

1992

1. Badora Barbara
2. Bobiński Krzysztof
3. Borzęcki Mariusz
4. Cybulska Agnieszka
5. Czajkowski Tomasz
6. Czarnecki Adam
7. Dyjas Anna
8. Frańczak Halina
9. Gardocki Sylwester
10. Koźmińska Ewa
11. Księżuk Agata
12. Kurach Barbara
13. Maniewski Grzegorz
14. Petz Janusz
15. Sczczepańska Magdalena
16. Suchocka-Sójka Ewa
17. Szczepankowska Anna
18. Tkaczuk Robert
19. Semedo Elisio

1993

1. Bogdańska Agnieszka
2. Borzymek Elżbieta
3. Brzozowska Wanda
4. Chrzanowski Jacek
5. Ciacek Paweł
6. Cichocki Jacek
7. Ciechomski Marcin
8. Dec Jacek
9. Gawlik Jan
10. Hawrylik Ewa
11. Jasiński Marcin
12. Kalisziewicz Robert
13. Kawecka Anita
14. Krzywiec Anna
15. Kuryłek Jowita
16. Liszewska Małgorzata
17. Marońska-Wojtyńska Joanna
18. Michalska Małgorzata
19. Niecikowska Renata
20. Olbryś Paweł
21. Peszkowski Sławomir
22. Piastrzyńska-Borowczyk Katarzyna
23. Piestrzyński Piotr
24. Piotrkiewicz-Mortka Joanna
25. Polit Artur
26. Rakusa-Suszczewski Mikołaj
27. Sadowska Joanna
28. Sendecki Marcin
29. Sińczuch Marcin
30. Stachera Tomasz
31. Swat Anna
32. Swoboda Agata
33. Szewczyk Wiesław
34. święcka Anna
35. Tuzimek Dariusz
36. Weseliński Michał
37. Wojsz Agnieszka
38. Dzieudonne Mpikao

1994

1. Bielicki Aleksander
2. Daszkiewicz Katarzyna
3. Doktór Michał
4. Groskrejc Aneta
5. Haman Jacek
6. Kaczmarczyk Grażyna
7. Kosecka Małgorzata
8. Kotnowska Ewa
9. Kozyra Małgorzata
10. Łyszkowska Monika
11. Mokrosińska Dorota
12. Molęda Małgorzata
13. Nałęcz Sławomir
14. Nietupski Bogusław
15. Pajek Katarzyna
16. Pełczyńska Katarzyna
17. Piwińska Elżbieta
18. Poławski Paweł
19. Sojczyńska Agnieszka
20. Szumańska Joanna
21. Wróblewski Paweł
22. Żak Ewa

1995

1. Adamski Ryszard
2. Bem Cezary
3. Bocheński Olgierd
4. Danowski Cezary
5. Depta Dominika
6. Domański Robert
7. Dzięgielewska Dominika
8. Gmitrzak Renata
9. Golik Elżbieta
10. Gołębiowska Dorota
11. Dziugieł Cezary
12. Jakubowska Jolanta
13. Nowakowski Krzysztof
14. Połczyńska Elżbieta
15. Pytlos Robert
16. Sarnowska Małgorzata
17. Sosnowska Anna
18. Tyszka Krzysztof
19. Wawrzyniak Wiesław
20. Zarzycka Joanna
21. Ziółkowska Dorota
22. Życzyńska Danuta

1996

1. Bogdańska Agnieszka
2. Borzymek Elżbieta
3. Brzozowska Wanda
4. Chrzanowski Jacek
5. Ciacek Paweł
6. Cichocki Jacek
7. Ciechomski Marcin
8. Dec Jacek
9. Gawlik Jan
10. Hawrylik Ewa
11. Jasiński Marcin
12. Kalisiewicz Robert
13. Kawecka Anita
14. Krzywiec Anna
15. Kuryłek Jowita
16. Liszewska Małgorzata
17. Marońska Joanna
18. Michalska Małgorzata
19. Niecikowska Renata
20. Olbryś Paweł
21. Peszkowski Sławomir
22. Piastrzyńska Katarzyna
23. Piestrzyński Piotr
24. Piotrkiewicz Joanna
25. Polit Artur
26. Rakusa-Suszczewski Mikołaj
27. Sadowska Joanna
28. Sendecki Marcin
29. Sińczuch Marcin
30. Stachera Tomasz
31. Swat Anna
32. Swoboda Agata
33. Szewczyk Wiesław
34. święcka Anna
35. Tuzimek Dariusz
36. Weseliński Michał
37. Wojsz Agnieszka

1997

1. Białas Renata
2. Chojnowska Magdalena
3. Długosz Dominika
4. Faliszewska Małgorzata
5. Fiszer Beata
6. Grosse Tomasz
7. Grudzień Anna
8. Hawrylik Izabela
9. Ignaczak Ewa
10. Jasiński Mikołaj
11. Jędrzejewska-Fijałkowska Agnieszka
12. Kostka Robert
13. Książkiewicz Izabela
14. Kukowski Mikołaj
15. Markowski Grzegorz
16. Misiuna Dariusz
17. Pajączkowska-Lach Justyna
18. Piotrowska-Zawartko Agnieszka
19. Podawca Marcin
20. Rzanny Anna
21. Rzanny Mariusz
22. Stasiurka Marietta
23. Wakulewska Urszula
24. Wiśniewska Agnieszka

1998

1. Bogucka Magdalena
2. Borowiec Agnieszka
3. Czarkowska Lidia
4. Długokęcka Joanna
5. Dziedzic-Mlacka Kinga
6. Fabrowska Gabriela
7. Ferenc Agnieszka
8. Janota Jacek
9. Jasiewicz-Betkiewicz Agnieszka
10. Kierepka Jacek
11. Kochańska Joanna
12. Kociszewski Kamil
13. Kofta Piotr
14. Kołodziejczyk Ewa
15. Krawczyński Sławomir
16. Kwiatkowska Hanna
17. Letki Natalia
18. Maciocha Aneta
19. Mandes Sławomir
20. Marczuk Miłosz
21. Mielczarek Przemysław
22. Mozga Maja
23. Niemczewska Marta
24. Nietrzebka Marcin
25. Ostrowski Wojciech
26. Pankratz Przemysław
27. Papazjan Magdalena
28. Raczyńska Magdalena
29. Rowicka Patrycja
30. Rutkowska Agnieszka
31. Seta Sławomir
32. Sikorska Małgorzata
33. Stachowska Ewa
34. Stawicka Anna
35. świrska Karolina
36. Warchoł Dariusz
37. Wilk Katarzyna
38. Załęski Paweł
39. Zielnicki Robert
40. Zin Marta

1999

1. Babecki Paweł
2. Bardin Alicja
3. Betkiewicz Witold
4. Błażniak Renata
5. Butkiewicz Piotr
6. Chojnacka-Jagoda Katarzyna
7. Cłapińska Agnieszka
8. Cychowska Monika
9. Cześnik Mikołaj
10. Dolińska Xymena
11. Dziechciarz Paweł
12. Fedak Maciej
13. Garztecki Marek
14. Gottlid Monika
15. Hrynaszkiewicz Urszula
16. Jakubowska Magdalena
17. Jarczewska Katarzyna
18. Kamieńska-Szmidt Anna
19. Kamiński Piotr
20. Karczmarz Grzegorz
21. Klęk-Stańczyk Agnieszka
22. Kozłowska Beata
23. Krasicki Artur
24. Królikowska-Mazur Ewa
25. Kryszczuk Maciej
26. Kuc Marta
27. Lijka Robert
28. Łoś Robert
29. Majcher Agnieszka
30. Maruchin Jacek
31. Matusiak Małgorzata
32. Moczydłowski Marek
33. Paduch Ewa
34. Pańków Izabela
35. Pawlak Robert
36. Piotrowska Joanna
37. Piszczatowski Piotr
38. Pomorski Adam
39. Przybysz Dariusz
40. Raniszewska Małgorzata
41. Ratajczak-Bajera Justyna
42. Różański Piotr
43. Różycki Jarosław
44. Sarzyńska Agnieszka
45. Sochan Marta
46. Stańczyk Magdalena
47. Stecko Samanta
48. Strzyczkowski Konstanty
49. Szymańska-Kwiek Monika
50. świderski Bartłomiej
51. Targońska Joanna
52. Trzcińska-Krzewska Małgorzata
53. Wieczorkowska Marta
54. Wojnicka Iwona
55. Zamorski Marcin
56. Zaremba Marcin
57. Zembrzuska Mirosława
58. Zielińska Ewa
59. Ziemkowski Marcin

2000

1. Babicz Michał
2. Bajdowski Jarosław
3. Batko Katarzyna
4. Bucholc Marta
5. Chaber Anna
6. Charlak Aneta
7. Czółnowska Dorota
8. Dąbrowska Agata
9. Falba Ireneusz
10. Garztecka Karolina
11. Gawrońska Magdalena
12. Głowacka Małgorzata
13. Gołębiowska Katarzyna
14. Górska Dorota
15. Grabowska Magdalena
16. Illasiewicz-Zakroczymska Katarzyna
17. Kaczmarek Piotr
18. Kasprzak Ewa
19. Kępińska Ewa
20. Kluba-Sacha Katarzyna
21. Kochanowicz Maciej
22. Kowalczyk Mariusz
23. Krasoń Piotr
24. Kuklo Ewa
25. Kuszlik-Cichosz Joanna
26. Kwiecień Ireneusz
27. Leszczyński Rafał
28. Lewandowska Hanna
29. Łęska Małgorzzata
30. Majewski Marcin
31. Marczuk Bartosz
32. Matczak Magdalena
33. Michna Marcin
34. Nowicka Anna
35. Omyła Małgorzata
36. Orlik-Lorek Agnieszka
37. Owczarek Agata
38. Peda Justyna
39. Piwowarczyk Katarzyna
40. Pontus Izabela
41. Popowska-Mackiewicz Magdalena
42. Radziejowski Jakub
43. Rymsza Agnieszka
44. Sadowska Joanna
45. Sikorska Kaja
46. Sternak Justyna
47. Swan Barbara
48. świderska Beata
49. Trybulska Marta
50. Tymicki Krzysztof
51. Walkowska Katarzyna
52. Warchala Michał
53. Wiśniewski Robert
54. Woldanowicz-Tuszyńska Dorota
55. Woźniak Michał
56. Wrzosińska Aleksandra
57. Zalewska Agnieszka
58. Zieleniewska Izabela
59. Zieliński Marcin
60. Ziółkowski Jan
61. Zychora Agnieszka
62. Mukhtar Gashout

2001

1. Bałachowicz Rafał
2. Batorski Dominik
3. Bechta Maciej
4. Berdek Monika
5. Bobrowicz Zuzanna
6. Borg Zuzanna
7. Chojecki Jarosław
8. Chymkowski Roman
9. Cieślak Wojciech
10. Cieślik Justyna
11. Czarnecka Agata
12. Czechowska Magdalena
13. Denst Aleksandra
14. Dębska Marta
15. Dziubecki Jan
16. Fałkowski Mateusz
17. Filipkowska Agata
18. Filocha Magdalena
19. Furmańska Anita
20. Gałązka Paweł
21. Gawędzki Radosław
22. Gdula Maciej
23. Giziński Marcin
24. Gmaj Katarzyna
25. Gmiter-Mantey Dorota
26. Gniewaszewska Monika
27. Grzywna Sylwwia
28. Guziejko Anna
29. Habowski Eryk
30. Izdebski Albert
31. Jajkowska Magdalena
32. Jakubowski Maciej
33. Jelonek Agnieszka
34. Jerzyński Tomasz
35. Jóźko Marcin
36. Kanasz Tatiana
37. Klonder Joanna
38. Kordos Przemysław
39. Kościelna Agata
40. Kowalski Jarosław
41. Krzywosz-Milczarek Monika
42. Krzyżanowska Olga
43. Kubica Agnieszka
44. Kubica-Ząbek Dorota
45. Kuleta Magdalena
46. Kupidurski Piotr
47. Kwiatkowska Katarzyna
48. Legutowska Grażyna
49. Madeja Magdalena
50. Majewski Paweł
51. Malinowska Alicja
52. Marosek Klaudia
53. Miedzińska Agata
54. Milej Monika
55. Mościcka Justyna
56. Mościcki Radosław
57. Musioł Sebastian
58. Nestorowicz Michał
59. Nijakowski Lech
60. Osipowicz Dorota
61. Ostrowski Łukasz
62. Ostrowski Piotr
63. Otachel Maryla
64. Perunović Miljan
65. Pisarzewska Katarzyna
66. Płachecki Tomasz
67. Połeć Magdalena
68. Popieliński Paweł
69. Popko Agnieszka
70. Pyffel Radosław
71. Radzewicz Karol
72. Rajtar Monika
73. Rojek Anna
74. Rybicka Marta
75. Sadura Przemysław
76. Sobolewski Maciej
77. Sobota Bożena
78. Sowa Agnieszka
79. Staniszewska Agnieszka
80. Staszczuk Franciszek
81. Staszewska Agata
82. Stawińska Anna
83. Stembrowicz Anna
84. Sternik Agnieszka
85. Stodulska Katarzyna
86. Stus Mariusz
87. Suska Danuta
88. Syller Przemysław
89. Szczypek Rafał
90. Szewczak Iwona
91. Szmurło Barbara
92. Szymańska Anna
93. Tańska Karolina
94. Tarkowski Aleksander
95. Tugocka Agnieszka
96. Turek Dorota
97. Werner Małgorzata
98. Wertyńska Magdalena
99. Wierny Sebastian
100. Wilk Dorota
101. Wróblewska Oktawia
102. Zadura Paulina
103. Zając Sylwia
104. Zawadzka Beata
105. Zawistowska Joanna
106. Żelazo Adriana
107. Żuromski Grzegorz

2002

1. Afek Joanna
2. Biaduń Sylwia
3. Berent Dominika
4. Biernat Jakub
5. Blumsztajn Anna
6. Błesznowska Katarzyna
7. Bobrowska Iwona
8. Borzęcka Maria
9. Bossak Barbara
10. Brylska Magdalena
11. Celiński Jacek
12. Chmielewski Hubert
13. Chojnowska Alina
14. Ciaś Dobromir
15. Czarnecki Tomasz
16. Dąbrowski Mariusz
17. Dec Radosław
18. Dziadecki Marcin
19. Ekiert Katarzyna
20. Fijałkowska Wanda
21. Gajda Magdalena
22. Gajda Robert
23. Gajewski Łukasz
24. Goliasz Anna
25. Grusznic Dominika
26. Guzek Krzysztof
27. Henzler Piotr
28. Jarosz Andrzej
29. Jeżewska Ewa
30. Jędrzejewski Mariusz
31. Jonak Łukasz
32. Kałuża Przemysław
33. Karolczuk Małgorzata
34. Koc Mariusz
35. Kochańska Wioletta
36. Kołakowska Katarzyna
37. Kopeć Marta
38. Kosińska Anna
39. Kot Michał
40. Kotnowski Paweł
41. Krasicka Agnieszka
42. Landsberger Dorota
43. Majewska Karolina
44. Majewski Ziemowit
45. Małecki Jarosław
46. Marak Piotr
47. Markiewicz Monika
48. Marks Bartłomiej
49. Matulewicz Agnieszka
50. Mikucka Małgorzata
51. Mitera Lidia
52. Modrzejewska Ewa
53. Mojsa Emilia
54. Molak Andrzej
55. Mrożewski Michał
56. Myszak Joanna
57. Nałęcz Aleksandra
58. Nowosielska Magdalena
59. Nykiel-Ostrowska Anna
60. Olszewska-Stefankiewicz Małgorzata
61. Oponowicz Karolina
62. Orłowski Maciej
63. Ostolski Adam
64. Oziembły Marcin
65. Padee Jacek
66. Peisert Arkadiusz
67. Petrow Anna
68. Pękała Urszula
69. Piasecka Marta
70. Pieliński Bartosz
71. Piotrowska Barbara
72. Piotrowska Wiesława
73. Pokutycka Marta
74. Połeć Wojciech
75. Pucek Olga
76. Pufelski Michał
77. Puzio Urszula
78. Pysiak Piotr
79. Rejent Justyna
80. Romaniuk Agata
81. Rudolf Agnieszka
82. Sabaj Karolina
83. Siczyński Tomasz
84. Sierosławska Katarzyna
85. Sławek Piotr
86. Sokolnicki Jakub
87. Sokołowska Alicja
88. Stec Monika
89. Sygnowski Grzegorz
90. Szczygielska Agnieszka
91. Szeromski Konrad
92. Śmiałkowska Urszula
93. Twardowska Monika
94. Tylczyński Krzysztof
95. Wasilewski Dominik
96. Wierchowicz Joanna
97. Wierzbicki Piotr
98. Wierzbicki Sebastian
99. Wiśniewski Tomasz
100. Witerska Inga
101. Wojciechowski Przemysław
102. Wysga Agnieszka
103. Zbyszewski Maciej
104. Zezyk Agata
105. Żarnecka Katarzyna
106. Żelazko Joanna
107. Żukowski Krzysztof

2003

1. Abramowicz Łukasz
2. Bajek Robert
3. Bielewska Agnieszka
4. Biklewicz Michał
5. Bojanowski Michał
6. Buczek Katarzyna
7. Bujnowska Marta
8. Cegłowska Renata
9. Chojnowski Marek
10. Dac Monika
11. Dąbrowski Zbigniew
12. Dębecka Marlena
13. Długołęcka Maja
14. Dobrosielska Joanna
15. Dobrzyńska Maja
16. Domardzka Anna
17. Druziński Bartłomiej
18. Dukielski Adam
19. Głowacka Beata
20. Grzegorkiewicz Rafał
21. Gutowska Anna
22. Haber Agnieszka
23. Herbst Jan
24. Hermanowicz Maciej
25. Hernik Kamila
26. Jaguścik Justyna
27. Jakubowska Anna
28. Janowska Anna
29. Jezi.órska Małgorzata
30. Kaczorowski Maciej
31. Kahlau Maria
32. Kamińska Anna
33. Kann Kaja
34. Karnowski Jacek
35. Kęska Adam
36. Klata Wojciech
37. Kloc Piotr
38. Korc Szymon
39. Kossakowska Anna
40. Krawczyk Magdalena
41. Krawczyński Przemysław
42. Kruszko Marzena
43. Ksi.ążyk Paweł
44. Kutyła Julian
45. Kużma Łukasz
46. Kwiatkowska Joanna
46. Kwiatkowski Cezary
47. Lewandowska Elwira
48. Libera Michał
49. Łuczewski Michał
50. Małkuszewski Tomasz
51. Markuszewska Małgorzata
52. Migdał Marta
53. Milewski Marcin
54. Muszalska Katarzyna
55. Neska Rafał
56. Nowicki Andrzej
57. Obecna Agnieszka
58. Pakuła Joanna
59. Pakuła Justyna
60. Pieśniewska Joanna
61. Pośnik Milena
62. Rakocy Kamil
63. Rąbińska Beata
64. Rozdeiczer-Kryszkowska Anna
65. Rożko Anna
66. Rułka Michał
67. Ryczko Maciej
68. Sałaszewski Artur
69. Samoraj Karolina
70. Sępioł Agnieszka
71. Sierakowski Sławomir
72. Sierakowski Tytus
73. Skowrońska Joanna
74. Skowyra Magdalena
75. Solecka Joanna
76. Staniewska Magdalena
77. Strumińska Marta
78. Sułek Magdalena
79. Szambelan Julia
80. Szarkowska Helena
81. Szostakowska Magdalena
82. Szymański Paweł
83. Ślusarczyk Pawel
84. Świstak Patrycja
85. Terlikowski Wojciech
86. Twardowska Magdalena
87. Wagner Olga
88. Walczak Dominika
89. Walczak Eliza
90. Wasilewski Tomasz
91. Wiatr Olga
92. Wigura Karolina
93. Winczorek Jan
94. Wiśniewski Marek
95. Wojda Monika
96. Zadrożniak Wojciech
97. Zawadzka Kinga
98. Zdziech Aneta
99. Zieliński Tomasz
100. Zielonka Monika
101. Zyśk Maria
102. Żerański Paweł
103. Żurawska Dominika

2004

1. Abelska Joanna
2. Abramczuk Jakub
3. Adamowicz Antoni
4. Bagińska Dominika
5. Błaszkiewicz Anna
6. Bojarska Karolina
7. Breczko Sylwia
8. Cudna-Sławińska Dorota
9. Cielemęcka Monika
10. Cieślak Ziemowit
11. Cukrowski Paweł
12. Czynsz Rafał
13. Dałek Konrad
14. Dawidowska Katarzyna
15. De Latour Agata
16. Drożdzikowski Robert
17. Dubrowska Magdalena
18. Dworzyński Krzysztof
19. Dziewulska-Jodłowska Justyna
20. Dzięciołowski Krzysztof
21. Frątczak Sebastian
22. Gajewska Magdalena
23. Gąsowski Jakub
24. Głażewska Magdalena
25. Górski Grzegorz
26. Gurda Magdalena
27. Jedynak Aneta
28. Karger Aleksandra
29. Karwowski Maciej
30. Kitowski Kacper
31. Klin Aleksandra
32. Kobos Karol
33. Kontkiewicz Joanna
34. Kozłowski Mariusz
35. Krawczyk Michał
36. Kubisa Julia
37. Kucharska Katarzyna
38. Kurstak Aleksander
39. Kuśmierek Natalia
40. Kwas Anna
41. Lada Łukasz
42. Lewna Aneta
43. Maciuszko Dagmara
44. Maj Marcin
45. Małysz Anna
46. Mazurek Małgorzata
47. Mazurek Paweł
48. Mikuszewski Jacek
49. Młodożeniec Marek
50. Motyczyński Paweł
51. Nadolińska Marta
52. Niesłuchowska Katarzyna
53. Nojszewska Irena
54. Obłój Jan
55. Orzełowska Maria
56. Ossolińska Maria
57. Paciorek Aldona
58. Pakier Małgorzata
59. Pawlak Mikołaj
60. Penszko Paweł
61. Petersen-Ozimek Katarzyna
62. Piechór Ewa
63. Piotrowski Filip
64. Podwójcic Krzysztof
65. Polak Joanna
66. Popławski Bartłomiej
67. Raciborski Filip
68. Rukat Kornelia
69. Sikorska Natalia
70. Skrzyńska Monika
71. Skrzypczak Tomasz
72. Skup Michał
73. Smogorzewski Michał
74. Sobieszkoda Marcin
75. Solińska Aleksandra
76. Sowiński Piotr
77. Stec Małgorzata
78. Strodulska Monika
79. Szepietowski Dariusz
80. Sztefarska Marta
81. Szumlewicz Piotr
82. Szycman Leszek
83. Szymańska Marta
84. Szymczyk Anita
85. ściegienny Jan
86. Tomaszewski Wojciech
87. Tomczuk Agnieszka
88. Trochimiak Katarzyna
89. Truszczyński Jacek
90. Trzaskowska Aleksandra
91. Turlejski Marek
92. Urbaniak Katarzyna
93. Urbańska Sylwia
94. Wagner Krzysztof
95. Wasiak Robert
96. Wawer Aleksandra
97. Włoch Renata
98. Wójcik Adrian
99. Wyczańska Małgorzata
100. Zalewska Agata
101. Zawadzki Albert
102. Zdrojewski Łukasz
103. Ziółkowska Anna

2005

1. Aksztejn Wirginia
2. Ambrozińska Marianna
3. Anisimowicz Agata
4. Aronowicz Michał
5. Bianketti Mirosław
6. Bieńkowska Anna
7. Biernacka Ludmiła
8. Borowski Hubert
9. Chomicki Krzysztof
10. Czabak Vendula
11. Czynsz Monika
12. Dmochowska Maria
13. Fudała Marek
14. Galant Beata
15. Głowacki Mikołaj
16. Goć Karol
17. Górczyński Grzegorz
18. Grabowski Marek
19. Gręda Julita
20. Izdebski Waldemar
21. Hajdukiewicz-Pliszka Agnieszka
22. Kacprzyk Marta
23. Kartasiewicz Joanna
24. Klata-Szamborowska Katarzyna
25. Kołaczyński Jerzy
26. Kondziora Magdalena
27. Kordasiewicz-Rosińska Anna
28. Kostkowska Kamila
29. Krogulska Anna
30. Lenartowicz Janusz
31. Lib Tomasz
32. Łączyński Rafał
33. Majewska Magdalena
34. Majorek Jarosław
35. Matusik Artur
36. Matysiak Ilona
37. Mlonka Marcin
38. Myś liwiec Katarzyna
39. Niewęgłowski Adam
40. Obłąkowska-Kubiak Katarzyna
41. Olechowicz Andrzej
42. Osmólski Paweł
43. Pacuła-Onisk Anna
44. Pawlak Marta
45. Pieczarowska Aleksandra
46. Pilawska Agnieszka
47. Prusaczyk Piotr
48. Prządka Michał
49. Przewłocka Jadwiga
50. Przewłocki Paweł
51. Pudzianowska Dorota
52. Rybiński Piotr
53. Rylska Magdalena
54. Szczęsna-Gierulska Agnieszka
55. Sawicki Krzysztof
56. Skrzeczanowska Agata
57. Skubiszewska Marta
58. Skwarska Dominika
59. Słodownik Luiza
60. Sobańska Anna
61. Sobiesiak Karolina
62. Sobieszczuk Przemysław
63. Stalewska Magdalena
64. Stec Magdalena
65. Stefańska Marta
66. Strzeszewski Damian
67. Szepietowska Aleksandra
68. Świderska Marta
69. Tędziagolski Tomasz
70. Tober Michał
71. Tomaszewski Filip
72. Truszkowski Tomasz
73. Wiejska Aleksandra
74. Włodarczak Krystyna
75. Zarębska Weronika

2006

1. Andrejuk Katarzyna
2. Bałdych Małgorzata
3. Biało Mirosława
4. Bieńkowska Dominika
5. Broda Anna
6. Brudnik Ewa
7. Ceglińska Anna
8. Cieślak Marta
9. Chmielarz Piotr
10. Czekała Krzysztof
11. Dawidejt Monika
12. Daszkowska Aleksandra
13. Drążewska Dagmara
14. Elkader Kamil
15. Fajer Piotr
16. Fenrich Wojciech
17. Gałecka Julita
18. Gandziarowska Jagoda
19. Gawroński Artur
20. Gidlewska Katarzyna
21. Górenowicz Daria
22. Grzęda Mariusz
23. Grzegorzewicz Konrad
24. Grzybek Michał
25. Gurszyńska Katarzyna
26. Guszcza Anna
27. Halawa Mateusz
28. Igielska Eliza
29. Jakubowska Karolina
30. Jakubowski Marcin
31. Kaczuba Dorota
32. Karczewska Bogusława
33. Kołakowska Zuzanna
34. Konert Anna
35. Kowalczyk Konrad
36. Krzyżanowska Łucja
37. Kupińska Karolina
38. Kuć Maria
39. Leśniewska Justyna
40. Luniak Magdalena
41. Lusar Małgorzata
42. Majkut Paweł
43. Marczewski Paweł
44. Mojkowski Karol
45. Najda Weronika
46. Nowotny Agata
47. Ossowicz Piotr
48. Ostrowski Łukasz
49. Piasna Agnieszka
50. Pawlak Katarzyna
51. Perkowska Magdalena
52. Pycka Maria
53. Przyłuska Marta
54. Ptasznik Magdalena
55. Ratajczak Aleksandra
56. Rodziewicz Aleksandra
57. Rokicka Małgorzata
58. Rulska Aleksandra
59. Rychel Adam
60. Rzeżnik Jakub
61. Salamońska Justyna
62. Sochańska-Kawiecka Marzena
63. Suracki Paweł
64. Suryś Katarzyna
65. Sztetyłło Aleksandra
66. Strzelczak Joanna
67. Szymańska Grażyna
68. Szwaj Sławomir
69. Śliż Monika
70. Tchórzewska Karolina
71. Tkacz Andrzej
72. Walas Arkadiusz
73. Wawrzyniewicz Waldemar
74. Wielgołaska Agata
75. Wlazło Justyna
76. Wojciuk Katarzyna
77. Wołkowicz Sebastian
78. Wróbel Paulina
79. Wysocki Paweł
80. Zieleńska Marianna
81. Zych Jacek
82. Żotkiewicz Milena
83. Żychlińska Monika

2007

1. Anna Baczko
2. Marta Banaszak
3. Andrzej Bartelski
4. Paula Bialska
5. Aneta Bladyniec – Sośnierz
6. Anna Bogdan
7. Agnieszka Brzezińska
8. Dariusz Brzosko
9. Grzegorz Brzozowski
10. Marta Buler
11. Cezary Ciemniewski
12. Ewa Dębowska
13. Maria Drabczyk
14. Agata Dudek
15. Jan Dzierzgowski
16. Magdalena Fac
17. Jakub Fast
18. Anna Foeller
19. Joanna Głażewska
20. Katarzyna Głowacka
21. Andrzej Gołoś
22. Beata Grzanko
23. Małgorzata Jasińska
24. Paweł Kanclerz
25. Maciej Kasprzak
26. Monika Koblak
27. Agata Komendant
28. Witold Kościesza – Jaworski
29. Dominika Kotowicz
30. Piotr Kowalczyk
31. Anna Królikowska
32. Iwona Krzyżanowska
33. Anna Latuśkiewicz
34. Anna Lesik
35. Marcin Łuczka
36. Anna Łukasik
37. Linda Majerowicz
38. Marzena Maksym
39. Joanna Malinowska – Parzydło
40. Paulina Marek
41. Magdalena Mazurkiewicz
42. Radosław Michalski
43. Błażej Minko
44. Iwona Młożniak
45. Anna Napierała
46. Anna Nowakowska
47. Marta Olejnik
48. Piotr Ozierański
49. Wojciech Pachucki
50. Anna Pawłowska
51. Katarzyna Perdzyńska
52. Robert Piętka
53. Łukasz Raciborski
54. Franciszek Rapacki
55. Tomasz Ratter
56. Anna Rok
57. Filip Sadoch
58. Marta Saranović
59. Maksymilian Siła – Nowicki
60. Jadwiga Sobczak
61. Zbigniew Stanisławiak
62. Paula Stojanow
63. Maciej Szałaj
64. Aleksandra Szemietuk
65. Karolina Sztandar – Sztanderska
66. Małgorzata Śmietańska
67. Joanna Średnicka
68. Elżbieta Świdrowska
69. Maria Tarasiewicz
70. Magdalena Tomasik
71. Elena Wasylew
72. Piotr Wichiciel
73. Anna Włodarczyk
74. Tomasz Wojciechowski
75. Katarzyna Wróbel
76. Jakub Wygnański
77. Marcin Wyszyński
78. Agnieszka Zaczek
79. Tomasz Zając
80. Krzysztof Zalewski
81. Konrad Zwoliński
82. Agnieszka Zygmunt
83. Maciej Żakowski

2008

  1. Adameczek Anita
  2. Adamska Agata
  3. Bajorek Marta
  4. Banach Katarzyna
  5. Brach Bartosz
  6. Chojnacka Eliza
  7. Cybula Piotr
  8. Ćwikliński Adam
  9. Danielewicz Michał
  10. Darmas Marcin
  11. Dembek Agata
  12. Dobrzyńska Agnieszka
  13. Drozdowski Mariusz
  14. Erbel Joanna
  15. Fihel Agnieszka
  16. Głodziński Mariusz
  17. Gożdziewicz Eliza
  18. Grabiński Adam
  19. Grzelak Jakub
  20. Guzowski Krzysztof
  21. Hejłasz Magdalena
  22. Jaśkiewicz Anna
  23. Kaniewski Tomasz
  24. Kędzierski Mateusz
  25. Kietlińska-Zaleska Barbara
  26. Kledyński Paweł
  27. Kołacz Wojciech
  28. Konca Katarzyna
  29. Korolec Anna
  30. Kosowski Piotr
  31. Kostrzewa Robert
  32. Kotnarowska Ewa
  33. Kotnarowski Michał
  34. Kotowski Paweł
  35. Kowalska Marta
  36. Krupka Anna
  37. Krzemiński Konrad
  38. Kuczyńska Anna
  39. Kukołowicz Tomasz
  40. Kula Tomasz
  41. Kużmiszyn Joanna
  42. Leszczyński Karol
  43. Lorenc Bogna
  44. Łaszczyk Marcin
  45. Makaruk Katarzyna
  46. Małachowska Zofia
  47. Marczak Magdalena
  48. Matarewicz Maryna
  49. Miszkiewicz Agata
  50. Miszkowski Michał
  51. Morawska Elżbieta
  52. Nieradka Katarzyna
  53. Nowakowska Agnieszka
  54. Okraszewska-Kulesza Sylwia
  55. Opolska Monika
  56. Osłowski Jarosław
  57. Pawłowska Kinga
  58. Pietrasik Agnieszka
  59. Pol Grażyna
  60. Popławski Błażej
  61. Porębska Marzena
  62. Prasolik Małgorzata
  63. Pużniak Krystian
  64. Pyrz Marta
  65. Rokicka Katarzyna
  66. Rosa Magdalena
  67. Rostocka Anna
  68. Rzewuska Blanka
  69. Siewruk Anna
  70. Sitarska Natalia
  71. Skowroński Paweł
  72. Skwarczyńska Ewelina
  73. Smak Magdalena
  74. Sokołowska Justyna
  75. Stanowska Magda
  76. Stasik Michalina
  77. Szostek Michał
  78. Szymańska Ilona
  79. Świerczewska Hanna
  80. Święcicka Jadwiga
  81. Tochowicz Martyna
  82. Turzyńska Joanna
  83. Wach Grzegorz
  84. Wasilewska Olga
  85. Wiśniewska Marta
  86. Wnuk Barbara
  87. Zabrodzka Julia
  88. Zmysłowska Edyta

2009

1. Anczewska Marta
2. Barcikowski Wojciech
3. Barlik Paulina
4. Bartnik Magdalena
5. Bazylak Jakub
6. Bednarska Dagny
7. Belka Justyna
8. Bertram Łukasz
9. Bettin Mateusz
10. Białek Katarzyna
11. Biczyńska Ewelina
12. Bielawski Mateusz
13. Bilewicz Aleksandra
14. Błachnio Joanna
15. Boszczyk Barbara
16. Brzozowska Zuzanna
17. Bulkowski Krzysztof
18. Chojnowska Katarzyna
19. Chynczewska Emilia
20. Czerniawska Dominika
21. Ćwiek-Karpowicz Jarosław
22. Franczak Piotr
23. Frelak Piotr
24. Gąsowska Aleksandra
25. Gendżwiłł Adam
26. Gołaś Tomasz
27. Gotowczyc Agata
28. Harycki Paweł
29. Jendtyczko Zuzanna
30. Kabas Zofia
31. Kanafa Alicja
32. Kielmer Anna
33. Koć Iwona
34. Kosatka Katarzyna
35. Kosewski Marek
36. Kosiński Jan
37. Kowalik / Kalinowska / Anna
38. Krawczyk Kamil
39. Krych Joanna
40. Kryt Natalia
41. Lech Anna
42. Lisowska Barbara
43. Majewska Pakita
44. Makowska Beata
45. Maksymowicz Stanisław
46. MarkowskiMaciej
47. Mazur Marta
48. Melon Dominika
49. Michalak Dominika
50. Młynarczyk Michał
51. Ochremiak Jędrzej
52. Organiściak Karolina
53. Osłowski Karol
54. Pańków Maciej
55. Parzydło Marek
56. Pękala Justyna
57. Plebaniak Piotr
58. Podawca Damian
59. Pokropek Artur
60. Popłonkowska Alicja
61. Prószyński Piotr
62. Ptak Krzysztof
63. Puchalski Jacek
64. Raszewska Katarzyna
65. Rodak-Wilińska Anna
66. Rusinek Aneta
67. Siekierka Monika
68. Skwierczyńska Aleksandra
69. Skwierczyński Grzegorz
70. Sobolewski Wojciech
71. Socik Ewa
72. Solon-Lipiński Marek
73. Stasik Magdalena
74. Stasiowski Jędrzej
75. Staszewski Tomasz
76. Sterczyńska Anna
77. Stępień Emilia
78. Stokłuska Ewa
79. Szczepankowska Beata
80. Szelewa-Krzystoń Iwona
81. Templewicz Karol
82. Trautsolt Joanna
83. Trzciński Rafał
84. Tycner Paulina
85. Utracka Marta
86. Walewska Katarzyna
87. Wasilewicz Iga
88. Wasowski Jerzy
89. Wądołowska Katarzyna
90. Werner Katarzyna
91. Wikło Ludmiła
92. Wiśniewska Jowita
93. Woroniecka Dorota
94. Wrona Anna
95. Wyszyńska Milena
96. Zakrzewska Anna
97. Zarakowska Aleksandra
98. Zawadzki Michał
99. Ziemba Justyna
100. Zimolzak Piotr
101. Zwolski Tomasz
102. Zych Mateusz
103. Zyskowski Karol
104. Żółtak Tomasz
105. Żyżyński Mariusz

2010

Studia dzienne – magisterskie 5-letnie
1. Adamska Paulina
2. Adamus Jan
3. Arciuch Anna
4. Banasiak Jarosław
5. Barański Stanisław
6. Bąbalicki Norbert
7. Betley Jan
8. Bielecka Ewa
9. Bieńkowska Grażyna
10. Błoński Łukasz
11. Boni Zofia
12. Brzozowska Anita
13. Charycka Beata
14. Chojnacka Marta
15. Chojnowska Agata
16. Chyż Maciej
17. Czetwertyński Piotr
18. Częścik Anna
19. Dąbrowski Łukasz
20. Dobrowolska Agata
21. Duluk Rafał
22. Ernst Agata
23. Feliszewski Tomasz
24. Fereniec katarzyna
25. Garlewska Agnieszka
26. Godziejewska Aleksandra
27. Grodner Marta
28. Grzebalska Weronika
29. Grzegorek Justyna
30. Grzegorek Małgorzata
31. Hejka Marcin
32. Hermelińska Małgorzata
33. Jaskólska Aleksandra
34. Jassem-Staniecka Anna
35. Jaworska Agata
36. Jaworska Natalia
37. Jełowicki Rafał
38. Jędrzejczak Katarzyna
39. Kalicka Anna
40. Karasek Anna
41. Kasperczyk Krzysztof
42. Kisielewska Adela
43. Klata Michał
44. Knozowska Joanna
45. Kołodziejska Marta
46. Kowalska Anna
47. Kowalska Paulina
48. Kożuchowska Iwona
49. Kwiatkowska Emilia
50. Kwiatkowski Krzysztof
51. Lenkiewicz Antonina
52. Leszczyńska Barbara
53. Marzec Helena
54. Matuszewska Marta
55. Miąsek Aleksandra
56. Miller Adam
57. Mironiuk Justyna
58. Miśta Karolina
59. Moreń Paulina
60. Motrenko Jakub
61. Narojczyk Joanna
62. Nasiłowska Emilia
63. Noremberg Robert
64. Ogrocka-Klepacka Agnieszka
65. Olszewska Magda
66. Osesik Krzysztof
67. Pacuska Maria
68. Pawłowski Łukasz
69. Piechocki Przemyslaw
70. Potyra Maciej
71. Przeradzki Franciszek
72. Przychodaj Justyna
73. Rafałowski Wojciech
74. Romaniec Łukasz
75. Rosa Przemysław
76. Rutkowska Anna Maria
77. Sadowski Krzysztof
78. Skalec Agata
79. Skórska Agnieszka
80. Sobkowiak Paweł
81. Sterczyński Konrad
82. Taha Sylwia
83. Teisseyre Piotr
84. Tomaszuk Patrycja
85. Ugryn Tomasz
86. Wereta Karolina
87. Wojciechowska Maria
88. Wójcik Piotr
89. Wójcikowska Katarzyna
90. Wójcik-Żołądek Monika
91. Wujec Helena
92. Zaborowski Leszek
93. Zalewska Anna
94. Zalewski Marcin
95. Zawada Bartosz
96. Zygmunt Marta

Studia dzienne licencjackie 3 – letnie
1. Barczak Maciej
2. Chróścińska Martyna
3. Dominiak Agata
4. Dworzański Piotr
5. Fabian Klaudia
6. Falkowski Maciej
7. Garwolińska Aneta
8. Gierowska Michalina
9. Głowacki Piotr
10. Godlewska Magdalena
11. Górecka Sylwia
12. Hudzińska Emilia
13. Iskra Mikołaj
14. Jacewicz Katarzyna
15. Kachaniak Dorota
16. Karlińska Maja
17. Kastory Jan
18. Kolacka Magdalena
19. Kontowski Daniel
20. Kowalik Agnieszka
21. Krawczyk Katarzyna
22. Lato Katarzyna
23. Legun Joanna
24. Lipiński Kamil
25. Małek Marta
26. Marczewski Zbigniew
27. Mikołajewska Karolina
28. Muller Adam
29. Niziński Mikołaj
30. Oknińska Elżbieta
31. Ornoch Joanna
32. Osiński Michał
33. Piątek Tomasz
34. Płoska Zofia
35. Pomianowski Antoni
36. Ratajska Magdalena
37. Różewska Julia
38. Rumińska Patrycja
39. Rutkowska Anna
40. Sobieska Małgorzata
41. Stefańska Magdalena
42. Stypuła Anna
43. Święciak Katarzyna
44. Trzcińska Paulina
45. Urbańska Agnieszka
46. Wiśniewska Aneta
47. Wojdalska Ewa
48. Wyszkowska Natalia
49. Zjawińska Marcelina

2011

Lista absolwentów studiów magisterskich dziennych
1. Adamiak Piotr
2. Babańczyk Andrzej
3. Bartecki Paweł
4. Bartoszewska Paulina
5. Bednarz Maja
6. Bielecki Michał
7. Benedek Marcin
8. Boroń Magdalena
9. Bożykowski Marek
10. Brzostowska Katarzyna
11. Burek Maria
12. Cabaj Natalia
13. Ciepiela Anna
14. Cieślak Marta
15. Dacka Magdalena
16. Dąbrowski Daniel
17. Dec Karolina
18. Durlik Maja
19. Dydak Daniel
20. Dzudzewicz Bartosz
21. Fal Michał
22. Gołubowski Adam
23. Gradek Zofia
24. Grządkowska Magdalena
25. Grzybek Marcin
26. Grzywalska Natalia
27. Jasiczek Paloma
28. Jeżykowski Mateusz
29. Jędrasik Ilona
30. Juszczyk Ewa
31. Kaczorowski Karol
32. Karkowska Anna
33. Kłobukowski Paweł
34. Kopczyńska Justyna
35. Koperska Marta
36. Kowalczyk Beata
37. Królik Katarzyna
38. Kubisiak Andrzej
39. Kucheryavaya Svetlana
40. Lelek Magdalena
41. Leyk Aleksandra
42. Łanczkowski Marek
43. Modelewska Anna
44. Mostowska Magdalena
45. Ochremiak Joanna
46. Olko Dorota
47. Osial Tomasz
48. Ostrowski Tomasz
49. Owczarek Justyna
50. Pajdzińska Alicja
51. Pajor Ewa
52. Posiadała Kamila
53. Przybyłowicz Ewelina
54. Radziwinowicz Agnieszka
55. Rau Adriana
56. Regulska Anna
57. Rudnicki Rafał
58. Serafin Marcin
59. Serwiak Natalia
60. Sędek Piotr
61. Skowerski Dominik
62. Sobczyński Maciej
63. Sobociński Maciej
64. Stuszewski Piotr
65. Szybka Paweł
66. Ścisłowska Anna
67. Śpiewak Jan
68. Świętochowski Cezary
69. Urbaniak Katarzyna
70. Tomaszuk Agata
71. Trepczyńska Iwona
72. Wargocka-Borska Małgorzata
73. Wieczorek Katarzyna
74. Wójcik Agnieszka
75. Zembrowska Katarzyna
76. Zych Grażyna
77. Żyndul Oskar

Lista absolwentów studiów licencjackich dziennych
1. Baniak Tomasz
2. Bartczak Katarzyna
3. Beresińska Magdalena
4. Białek Damian
5. Brylewska Olga
6. Busma Aneta
7. Ciecieląg Aleksandra
8. Dobrołowicz Michał
9. Fajfer Magdalena
10. Ferenc Maria
11. Filcek Maria
12. Finkielsztein Mariusz
13. Gieżyńska Zuzanna
14. Głowala Anna
15. Gnyszka Maciej
16. Grabowski Łukasz
17. Harasim Karolina
18. Kacperski Wojciech
19. Kaczorowska Dagmara
20. Kalinowska Katarzyna
21. Kanabus Anna
22. Karlińska Agnieszka
23. Kędzierska Edyta
24. Klaja Anna
25. Kossowski Maciej
26. Kubajewska Martyna
27. Kujawa Sylwia
28. Kukla Karolina
29. Kurowski Michał
30. Legat Julia
31. Łukawska Justyna
32. Machowina Anna
33. Maciejak Marcin
34. Majchrowicz Barbara
35. Matys Ewa
36. Mazuś Marta
37. Murawska Katarzyna
38. Piekutowska Anna
39. Pieńkos Piotr
40. Poniklewski Łukasz
41. Rozenbaun Jakub
42. Rybicka Justyna
43. Rzymowska Anna
44. Satora Norbert
45. Sawicka Magdalena
46. Skalmowska marta
47. Sochacka Agnieszka
48. Szocińska Agata
49. Szostak Sonia
50. Szymański Dorian
51. Tomaszewska Marta
52. Tuziak Rafał
53. Twardecka Alicja
54. Tymoszyńska Małgorzata
55. Uszyńska Karolina
56. Włodarczyk Zofia
57. Wołkowycka Natalia
58. Wyrwińska Dorota
59. Zacharewicz Anna
60. Zając Adam
61. Zaleska Aleksandra

2012

Lista absolwentów jednolitych studiów magisterskich dziennych
1. Adamiec Weronika
2. Bajera Kamil
3. Balcerzak Bartłomiej
4. Bieńkowska Edyta
5. Cichowska Zuzanna
6. Domagalski Szymon
7. Dubiniec Piotr
8. Dudek Natalia
9. Dudkiewicz Piotr
10. Dulniak Łukasz
11. Dziedzina Katarzyna
12. Gajewska Zofia
13. Gąś Michał
14. Gołdyz Aleksandra
15. Gomoradzki Tomasz
16. Gontarczyk Artur
17. Grażyńska Aleksandra
18. Grzeszczak Joanna
19. Helda Natalia
20. Hnatiuk Mikołaj
21. Jąder Martyna
22. Jurewicz Izabela
23. Jużwin Maria
24. Kęska Daniel
25. Kolenkiewicz Magdalena
26. Kołodyński Jan
27. Kołodziejczyk Bartosz
28. Kowalczyk Anna
29. Kowalik Grzegorz
30. Kwiecińska Anna
31. Majkowski Piotr
32. Mączkowski Piotr
33. Misiewicz Karolina
34. Motyczko Igor
35. Muller Adam
36. Murawski Wojciech
37. Nabiałęk Małgorzata
38. Niesiobędzka Agata
39. Nosowska Agnieszka
40. Nowak Maria
41. Ogrodzki Paweł
42. Ośka Justyna
43. Pawłowski Mateusz
44. Piotrowski Marcin
45. Podolski Piotr
46. Przybylska Elżbieta
47. Rybkowski Adam
48. Serzysko Ewa
49. Słomczyński Tymon
50. Sobota Filip
51. Sosińska Agnieszka
52. Stankiewicz Piotr
53. Stempień Michał
54. Strzelecki Jan
55. Szachułowicz Anna
56. Szejda Jacek
57. Szumańska Małgorzata
58. Szyszko Marianna
59. Ścisłowska Anna
60. Świerzewska Klementyna
61. Świrek Krzysztof
62. Tolak Bartłomiej
63. Tomczuk Emil
64. Trochymiak Mateusz
65. Trystyła Agnieszka
66. Tyda Sylwia
67. Urbanowicz Joanna
68. Wiącek Piotr
69. Wojtyński Paweł
70. Wokitajtis Maciej
71. Wolański Adam
72. Ziewiec Piotr

Lista absolwentów uzupełniających studiów magisterskich dziennych
1. Bieniasz Arkadiusz
2. Chróścińska Martyna
3. Dworzański Piotr
4. Garwolińska Aneta
5. Jończyk Justyna
6. Krawczyk Katarzyna
7. Kruk Karolina
8. Marczewski Zbigniew
9. Mikołajewska Karolina
10. Nagajska Ewa
11. Olszewska Ewelina
12. Osiński Michał
13. Paszkowski Łukasz
14. Piątek Tomasz
15. Pląsek Rafał
16. Rumińska Patrycja
17. Rusin Małgorzata
18. Smolarczuk Dorota
19. Święciak Katarzyna
20. Trzcińska Paulina
21. Witkowska Agata
22. Witkowska Agnieszka
23. Zacharuk Kamila

Lista absolwentów studiów licencjackich dziennych
1. Banyż Monika
2. Bujnowska Aleksandra
3. Bujnowska Katarzyna
4. Chodnicki Daniel
5. Cholewczyński Filip
6. Czajkowska Katarzyna
7. Darek Joanna
8. Dąbrowska Katarzyna
9. Dębska Katarzyna
10. Fila Jakub
11. Galicińska Katarzyna
12. Giedyk Bartłomiej
13. Góraj Aleksandra
14. Grzybowska Jolanta
15. Hobrzańska Mirosława
16. Jabłońska Jusyna
17. Jakszto Tom,asz
18. Janczyk Paulina
19. Jurusz Magdalena
20. Kątnik Marta
21. Kępińska Agata
22. Konieczna Ewa
23. Kulik Oskar
24. Kwiatkowska Katarzyna
25. Lekszycka Agnieszka
26. Malarowska Elżbieta
27. Michalczewska Aleksandra
28. Mikołajczyk Filip
29. Milczewska Katarzyna
30. Modestowicz Ewa
31. Mościcka Anna
32. Nawrot Dominika
33. Nielipińska Katarzyna
34. Niewęgłowska Malwina
35. Opoczyńska Małgorzata
36. Orechwo Anna
37. Orzechowska Helena
38. Osińska Monika
39. Osowska Małgorzata
40. Pawłowski Aleksander
41. Pendrakowska Patrycja
42. Piechuta
43. Pikora Marta
44. Piórko Maria
45. Pyszczek Małgorzata
46. Raszczuk Aleksandra
47. Rawski Tomasz
48. Rutkowski Jakub
49. Sobotka Tomasz
50. Socha Paulina
51. Strupiechowska Monika
52. Suchecki Konrad
53. Szafranowska Anita
54. Ślusarski Piotr
55. Świtała Marcelina
56. Tręda Ewa
57. Waluk Małgorzata
58. Wiensak Paulina
59. Wojciechowski Piotr
60. Wojtkowska Martyna
61. Wożniak Katarzyna

2013

Lista absolwentów jednolitych studiów magisterskich dziennych
1. Arkabuz Agata
2. Bielecka Magdalena
3. Chróścicka Anna
4. Czopowska Joanna
5. Dąbrowska Katarzyna
6. Dowbor Tomasz
7. Ensztein Radosław
8. Gajewska Ewelina
9. Gniadzik Katarzyna
10. Grabowska Małgorzata
11. Grochowicz Weronika
12. Hamerszmit Krzysztof
13. Heller Julia
14. Hołderna Paulina
15. Jadowski Tomasz
16. Karamuz Paweł
17. Kasiak Agata
18. Kitlas Paulina
19. Kontowski Daniel
20. Koprowska Anna
21. Kot Małgorzata
22. Kozielewska Marta
23. Kuśmirek Justyna
24. Młożniak Iwona
25. Nafalska Justyna
26. Pojęta Konga
27. Purzyńska Katarzyna
28. Rosołowska Marta
29. Rozbicki Łukasz
30. Siejak Anna
31. Słowicki Patryk
32. Szewczyk Jan
33. Ślesicka Magdalena
34. Winter-Tomaszewska Katarzy6na
35. Włodkowski Radosław
36. Żołądecki Dawid
37. Żulikowski Piotr

Lista absolwentów uzupełniających studiów magisterskich dziennych
1. Baniak Tomasz
2. Brylewska Olga
3. Busma Aneta
4. Ciecieląg Aleksandra
5. Cybulski Paweł
6. Czerwińska Emma
7. Dobrołowicz Michał
8. Filipiuk Joanna
9. Finkielsztein Mariusz
10. Górecka Sylwia
11. Hudzińska Emilia
12. Jankowska Magdalena
13. Karlińska Agnieszka
14. Kocęba Mariusz
15. Kowalczuk Aneta
16. Koziara Ewelina
17. Kurowski Michał
18. Lasinkiewicz Agnieszka
19. Lipiński Kamil
20. Machowina Anna
21. Mandela Monika
22. Melich Edyta
23. Murawska Katarzyna
24. Murmann Julia
25. Penkala Sylwia
26. Pojęta Kinga
27. Puton Aleksandra
28. Pyrkosz Aleksandra
29. Ratajska Magdalena
30. Rudziński Jan
31. Ruszczyńska Magdalena
32. Szocińska Agata
33. Świderska Joanna
34. Świerzbińska Anita
35. Tomasik Karolina
36. Wieczorek Mariusz
37. Włodarczyk Zofia
38. Zacharewicz Anna
39. Zaleska Aleksandra
40. Zjawińska Marcelina

Lista absolwentów studiów licencjackich dziennych
1. Antonowicz Ewelina
2. Bajor Jan
3. Barwicka Aleksandra
4. Białoruski Maciej
5. Bichta Ewa
6. Bocheńska Jadwiga
7. Bocian Małgorzata
8. Bodzon Małgorzata
9. Bromka Jakub
10. Brożyna Magdalena
11. Brzezińska Luiza
12. Chełmiński Michał
13. Ciastek Mirosław
14. Cybulski Piotr
15. Daliga Magda
16. Ewertowska Dominika
17. Florczak Paweł
18. Frymus Andrzej
19. Furman Filip
20. Gajowy Anna
21. Gątarzewska Patrycja
22. Giska Sławomir
23. Gontarczyk Łukasz
25. Gubański Krzysztof
26. Holnicki-Szulc Adam
27. Jańczuk Anna
28. Jarocki Jeremi
29. Jasiński Filip
30. Kania Justyna
31. Karwowska Monika
32. Kokot Anna
33. Kopa Przemysław
34. Kowalska Sylwia
35. Kustosz Zofia
36. Kuszyk Marta
37. Kuśmierczyk Justyna
38. Lachor Agata
39. Latoszek Katarzyna
40. Lewandowska Katarzyna
41. Liśkiewicz Grzegorz
42. Łojewski Mikołaj
43. Łukaszewski Michał
44. Maciejczak Zuzanna
45. Marchel Iwo
46. Matuszewska Wiktoria
47. Misiak Katarzyna
48. Mizera Dominika
49. Mróz Agata
50. Mularczyk Beata
51. Niewiadomski Cezary
52. Pańczyszyn Kinga
53. Pasek vel Paszkowski Mateusz
54. Pawelska Natalia
55. Piętka Karol
56. Plichta Magdalena
57. Pojęta Kinga
58. Romaniuk Krzysztof
59. Rozen Andrzej
60. Rutkowska Martyna
61. Sapota Karolina
62. Sielawa Martyna
63. Sikorska Kaja
64. Skorupka Dominika
65. Smoktunowicz Magdalena
66. Sobiesiak Sylwia
67. Sochaczewska Monika
68. Stańczyk Jakub
69. Starkowski Marcin
70. Stąpór Katarzyna
71. Stus Marcin
72. Szeptycka Ewa
73. Wach Monika
74. Wielgolewska Milena
75. Wiślicki Michał
76. Wiśniewska Małgorzata
77. Woznica Magdalena
78. Wrońska Ewa
79. Wróbel Jakub
80. Wróblewski Adrian
81. Wysocka Anna
82. Zielonka Piotr

2014

Lista absolwentów jednolitych studiów magisterskich dziennych
1. Borkowski Aleksander
2. Dębska Joanna
3. Godziszewska Anna
4. Jodkowski Mieczysław
5. Konińska Iga
6. Majkowska Zuzanna
7. Męziński Michał
8. Ołdak Robert
9. Potkańska Dominika
10. Stawiany Jacek

Lista absolwentów uzupełniających studiów magisterskich dziennych
1. Badowski Maciej
2. Białek Damian
3. Bieniek Paweł
4. Bolewska Maria
5. Chojnacka Magdalena
6. Cyran Dorota
7. Fajfer Magdalena
8. Głuszcz Beata
9. Grzegorczyk Ewa
10. Iskra Mikołaj
11. Kacperski Wojciech
12. Kalinowska Katarzyna
13. Kastory Jan
14. Klaja Anna
15. Kowalik Agnieszka
16. Kozaczuk Aleksandra
17. Kuźma Beata
18. Kachaniak Dorota
19. Lato Katarzyna
20. Laska Sylwia
21. Łakus Mirella
22. Maścienica Marta
23. Niewęgłowska Malwina
24. Niziński Mikolaj
25. Orechwo Anna
26. Orpikowski Michał
27. Pałka Aleksandra
28. Pikora Marta
29. Pomianowski Antoni
30. Rębiś Angelika
31. Rutkowska Anna
32. Siejka Ewa
33. Słupińska Magdalena
34. Sobieska Małgorzata
35. Stefańska Magdalena
36. Strupiechowska Monika
37. Szafranowska Anita
38. Szewczyk Agnieszka
39. Szostak Sonia
40. Ślusarski Piotr
41. Tomaszewska Marta
42. Turczyn Marta
43. Turuk Anna
44. Wiśniewska Aneta
45. Wołkowycka Natalia
46. Wyszkowska Natalia
47. Zając Adam

Lista absolwentów studiów licencjackich dziennych
1. Angielczyk Anna
2. Babicka Maria
3. Biedrzycka Agata
4. Błażejewska Paulina
5. Brzeg Magdalena
6. Bukowski Aleksander
7. Detyna Barbara
8. Druz Alisa
9. Fornal Kinga
10. Głogowska Karolina
11. Graczyński Tomasz
12. Har Anna
13. Jasiński Michał
14. Kazanecka Joanna
15. Kazimierski Przemysław
16. Kolmus Zuzanna
17. Konecka Magdalena
18. Kopczyński Krzysztof
19. Kościńska Justyna
20. Kowalczyk Michał
21. Kubiak Diana
22. Kurczak Jerzy
23. Leńczuk katarzyna
24. Lepczyński Krzysztof
25. Luterek Monika
26. Mierzejewski Mikołaj
27. Miklas Martyna
28. Mundziel Adriana
29. Myślicka Justyna
30. Olkowska Joanna
31. Orłowski Marcin
32. Palczewska Kaja
33. Panko Yuliya
34. Płatkowski Bartłomiej
35. Policht Dominika
36. Rutkowski Piotr
37. Ryczkowska Jowita
38. Scovil Jonathan
39. Siemaszko Konrad
40. Siemieniuk Katarzyna
41. Sołtan Magdalena
42. Sołtys Magdalena
43. Sowierszenko Magda
44. Stępniewski Bartosz
45. Tarnowski Robert
46. Tomczak Małgorzata
47. Tomkowska Ewa
48. Trąbińska Kinga
49. Tyborowski Mikołaj
50. Wądołowska Maria
51. Wojacka Natalia
52. Wojtyna Agata
53. Wołczak Michał
54. Zagrodzka Diana