Dziedzictwo wielkiej zmiany – ruch Solidarności w przeszłości i dziś…

CADISCBS_logo_1

Centrum Badań Solidarności i Ruchów Społecznych IS UW zaprasza
na konferencję

„Dziedzictwo wielkiej zmiany – ruch Solidarności w przeszłości i dziś. Solidarność i Solidarność Rolników Indywidualnych
a polska transformacja”

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia (wtorek) w godz. 10.00-15.30 w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich, UW ul. Krakowskie Przedmieście 32.
Gościem specjalnym będzie Profesor François Dubet (Uniwersytet w Bordeaux, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych oraz CADIS w Paryżu).
Konferencja, zorganizowana przez Centrum Badania Solidarności i Ruchów Społecznych IS UW (CBS) we współpracy z Centrum Analizy i Interwencji Socjologicznych w Paryżu (CADIS) oraz Ośrodkiem Kultury Francuskiej UW (OKFiSF), wieńczy trzyletni projekt badawczy, finansowany przez Narodowy Program Rozwoju Humanistyki MNiSW, poświęcony ruchowi Solidarności Rolników Indywidualnych oraz jego wpływowi na polską transformację.
zaproszenie
opis