Nowe perspektywy dialogu

nowe perspektywy_m

Centrum Deliberacji w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Politechnika Warszawska, Związek Miast Polskich, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania, Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Studio Promocji MIT oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt.

“Nowe perspektywy dialogu.
Model deliberacji i narzędzia IT w procesach decyzyjnych”

która odbędzie się 28 maja 2014 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66, s. 315 i 316.
Celem konferencji jest dyskusja nad aktualnymi problemami zarządzania komunikacją w kontekście procesów decyzyjnych oraz nad wykorzystaniem narzędzi internetowych na rzecz włączenia społecznego w te procesy. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się poniżej i w załączeniu.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację za pośrednictwem strony internetowej: www.wdialogu.uw.edu.pl.
program konferencji