Uniwersytet Otwarty zaprasza wykładowców

22 wrz, 2015; Ogłoszenia

Od 21 września do 23 października zapraszamy do składania nowych propozycji programów kursów na II trymestr roku akademickiego 2015/2016 w ramach Uniwersytetu Otwartego UW. Wykładowcy prowadzący zajęcia na Uniwersytecie Otwartym UW mają możliwość realizowania swoich pasji poprzez prowadzenie kursów związanych z pracą naukowo-badawczą oraz z własnymi zainteresowaniami, otrzymując jednocześnie za to wynagrodzenie.
W ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego prowadzone są zajęcia o charakterze stacjonarnym, sklasyfikowane według sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultura i Sztuka, Języki i Narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Środowisko. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na II trymestr, którego zajęcia rozpoczynają się od 18 stycznia.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem Uniwersytetu Otwartego UW (p. Dorota Pałys, tel. 22 55 21 320, e-mail: dorota.palys@uo.uw.edu.pl oraz p. Marta Gozdowska, tel. 22 55 24 076, e-mail: marta.gozdowska@uo.uw.edu.pl).
Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie Uniwersytetu UOUW, w zakładce dla wykładowców tutaj.