Zapraszamy na posesyjny wyjazd do Sulejowa

1 cze, 2015; Aktualności

sulejow_isDrodzy Studenci, Pracownicy, Doktoranci, Absolwenci!

Proponujemy Państwu, abyśmy wszyscy razem wyjechali na weekend po sesji (26.06-29.06). Będzie można odpocząć na leżaku z książką, pograć w siatkówkę czy piłkę nożną, zorganizować projekcję filmu z dyskusją, popływać kajakiem czy po prostu posiedzieć i porozmawiać w zacnym towarzystwie socjologów.

Mamy rezerwację w ośrodku wypoczynkowym DRESSO w Sulejowie (http://www.dresso.pl/), miejscowości położonej w województwie łódzkim, u zbiegu rzek Pilicy i Luciąży, w pobliżu rozlewisk Zalewu Sulejowskiego. Całkowity koszt wyjazdu, z pełnym wyżywieniem i dojazdem powinien zamknąć się w dwustu złotych od osoby. Chociaż dojazd komunikacją zbiorową jest całkiem dogodny, to w przypadku odpowiedniego zainteresowania, zorganizujemy wspólny transport.

Aby utrzymać zarezerwowane miejsca, musimy uiścić opłatę rezerwacyjną – stąd nasza prośba o wpłatę zaliczki (80 zł) na ręce Zarządu Samorządu Studentów Instytutu Socjologii UW do następnego poniedziałku (8 czerwca). Mamy nadzieję, że krótkie terminy nie odstraszą Państwa od wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Dla Pracowników i Doktorantów to wspaniała szansa, aby poznać się lepiej, nawiązać nowe bliskie kontakty, aby Karowa 18 nie była tylko miejscem pracy ale drugą rodziną.

Dla Absolwentów to może być weekend powrotu sentymentalnego do życia studenckiego i klimatu Karowej.

A dla Studentów to może być okazja by poznać Promotora swoich marzeń, poznać lepiej swoich kolegów, porozmawiać z aktywnymi na rynku pracy absolwentami a przy okazji – dobrze się bawić i odpocząć po trudnych bojach stoczonych w sesji.

Więcej informacji

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia w portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1453132021648137/. Tam też będziemy zamieszczać bieżące informacje dotyczące wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy,
ZSS IS