Uniwersytet Otwarty UW

2 paź, 2014; Ogłoszenia

Od 1 do 30 października 2014 zapraszamy do składania nowych propozycji programów kursów na II trymestr roku akademickiego 2014/2015 r. w ramach Uniwersytetu Otwartego UW.

Wykładowcy prowadzący zajęcia na Uniwersytecie Otwartym UW mają możliwość realizowania swoich pasji poprzez prowadzenie kursów związanych z pracą naukowo-badawczą oraz z własnymi zainteresowaniami, otrzymując jednocześnie za to wynagrodzenie. W ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego prowadzone są zajęcia o charakterze stacjonarnym, sklasyfikowane według sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultura i Sztuka, Języki i Narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Środowisko.

Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na drugi trymestr, którego zajęcia rozpoczynają się od połowy stycznia i trwają do końca marca.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem Uniwersytetu Otwartego UW (p. Dorota Pistor, tel. 22 55 21 320 oraz p. Katarzyna Iwanik, tel. 22 55 24 076).

Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie Uniwersytetu UOUW, w zakładce dla wykładowców pod adresem: http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow.