Zaktualizowana lista studentów przyjętych na ścieżki po II turze rekrutacji

3 gru, 2012; Ogłoszenia

Lista osób przyjętych na ścieżkę A  „Kapitał ludzki – Rynek pracy – Sprawy publiczne”

  1. Aleksandra Pałka 333451
  2. Małgorzata Borawska 333778
  3. Katarzyna Piechuta 283096
  4. Sylwia Gąsowska 333444
  5. Agata Miller 333754
  6. Kamil Chomka 333744
  7. Agnieszka Pawłowska 333510
  8. Bartłomiej Giedyk 293324
  9. Magdalena Czyczyn-Egierd 333740
  10. Marta Kruszyna 333780
  11. Piotr Łuczyński 333763
  12. Natalia Chudy 333468
  13. Ewa Grzegorczyk 333513
  14. Paulina Kosiorek 333724
  15. Kamil Fronczak 333748
  16. Damian Jaworek 308838
  17. Aleksandra Zasławska 333774
  18. Katarzyna Kubik 281954
  19. Piotr Ślusarski 294012
  20. Joanna Bobowska 333721
  21. Katarzyna Nielipińska 293185
  22. Monika Strupiechowska 294005
  23. Małgorzata Powierża 281970
  24. Paulina Puszkarska 333784
  25. Helena Orzechowska 293948
  26. Joanna Roguska 333791
  27. Ewa Tręda 314904
  28. Małgorzata Perzyńska 333795
  29. Karol Kuczkowski 279311
  30. Anna Augustyniak 333464

Lista osób przyjętych na ścieżkę B  „Socjologia polityki, państwa i życia publicznego”

1. Paulina Górska 252313
2. Justyna Jabłońska 293812
3. Michał Rurkiewicz 342935
4. Norbert Satora 280904
5. Filip Walicki 333756
6. Barbara Kralska 341342
7. Małgorzata Kobylińska 293208
8. Monika Kobus 293206
9. Piotr Lesiak 283350
10. Piotr Tubelewicz 277327
11. Marcelina Świtała 317829
12.Aleksander Pawłowski 280949

Lista osób przyjętych na ścieżkę C “Socjologia i antropologia kultury”

1. Ewa Modestowicz         280606
2. Tomasz Jaksto               280968
3. Monika Osińska             293950
4. Malwina Niewęgłowska 293944
5. Maciej Badowski            333535

Lista osób przyjętych na ścieżkę D “Wspólnoty i zróżnicowanie społeczne”

1. Alicja Bełdowska      333528
2. Alicja Borza              321213
3. Paweł Gawryś           238033
4. Paulina Janczyk         278559
5. Nela Matuszewicz     333750
6. Filip Mikołajczyk      293937
7. Łucja Pawlicka          340907
8. Jakub Fila                  293810
9. Małgorzata Cichy       333544
10. Małgorzata Marczak   294249
11. Dominika Nawrot      280943
12. Elżbieta Malarowska  293934
13. Anna Orechwo           293947
14. Justyna Muszalska        333551
15. Katarzyna Czajkowska  293194
16. Ewa Sekuła                   285893

Lista osób przyjętych na ścieżkę E – „Metody badań społecznych i rynkowych“

  1. Monika Banyś
  2. Emilia Borkowska
  3. Katarzyna  Bujnowska
  4. Daniel Chodnicki
  5. Katarzyna Galicińska
  6. Dobrosława Hobrzańska
  7. Krzysztof Jarocki
  8. Natalia Jońca
  9. Anna Kilarska
  10. Sylwia Kolano
  11. Wioletta Kot
  12. Beata Kuźma
  13. Małgorzata Pyszczek
  14. Jakub Rutkowski
  15. Magdalena  Słupińska
  16. Konrad Suchecki
  17. Agnieszka Szewczyk
  18. Paulina Wiensak
  19. Martyna Wojtkowska
  20. Adrianna Żbikowska
  21. Katarzyna Bartczak