Lista osób przyjętych na ścieżki w I turze

21 lis, 2012; Ogłoszenia

Lista osób przyjętych na ścieżkę A „Kapitał ludzki – Rynek pracy – Sprawy publiczne”
1. Aleksandra Pałka 333451
2. Małgorzata Borawska 333778
3. Katarzyna Piechuta 283096
4. Sylwia Gąsowska 333444
5. Agata Miller 333754
6. Kamil Chomka 333744
7. Agnieszka Pawłowska 333510
8. Bartłomiej Giedyk 293324
9. Magdalena Czyczyn-Egierd 333740
10. Marta Kruszyna 333780
11. Piotr Łuczyński 333763
12. Natalia Chudy 333468
13. Ewa Grzegorczyk 333513
14. Paulina Kosiorek 333724
15. Kamil Fronczak 333748
16. Damian Jaworek 308838
17. Aleksandra Zasławska 333774
18. Katarzyna Kubik 281954
19. Piotr Ślusarski 294012
20. Joanna Bobowska 333721
21. Katarzyna Nielipińska 293185
22. Monika Strupiechowska 294005
23. Małgorzata Powierża 281970
24. Paulina Puszkarska 333784
25. Helena Orzechowska 293948
26. Joanna Roguska 333791
27. Ewa Tręda 314904
28. Małgorzata Perzyńska 333795
29. Karol Kuczkowski 279311
30. Anna Augustyniak 333464

Lista osób nieprzyjętych na ścieżkę A
1. Małgorzata Cichy 333544
2. Elżbieta Malarowska 293934
3. Anna Orechwo 293947
4. Maciej Badowski 333535
5. Justyna Muszalska 333551
6. Piotr Lesiak 283350
7. Monika Kobus 293206
8. Małgorzata Kobylińska 293208
9. Ewa Sekuła 285893
10. Katarzyna Czajkowska 293194

Lista osób przyjętych na ścieżkę B „Socjologia polityki, państwa i życia publicznego”
1. Paulina Górska 252313
2. Justyna Jabłońska 293812
3. Michał Rurkiewicz 342935
4. Norbert Satora 280904
5. Filip Walicki 333756
6. Barbara Kralska 341342

Lista osób przyjętych na ścieżkę C “Socjologia i antropologia kultury”
1. Ewa Modestowicz 280606
2. Tomasz Jaksto 280968
3. Monika Osińska 293950
4. Malwina Niewęgłowska 293944

Lista osób przyjętych na ścieżkę D “Wspólnoty i zróżnicowanie społeczne”
1. Alicja Bełdowska 333528
2. Alicja Borza 321213
3. Paweł Gawryś 238033
4. Paulina Janczyk 278559
5. Nela Matuszewicz 333750
6. Filip Mikołajczyk 293937
7. Łucja Pawlicka 340907

Lista osób przyjętych na ścieżkę E – „Metody badań społecznych i rynkowych“
1. Monika Banyś
2. Emilia Borkowska
3. Katarzyna Bujnowska
4. Daniel Chodnicki
5. Katarzyna Galicińska
6. Dobrosława Hobrzańska
7. Krzysztof Jarocki
8. Natalia Jońca
9. Anna Kilarska
10. Sylwia Kolano
11. Wioletta Kot
12. Beata Kuźma
13. Małgorzata Pyszczek
14. Jakub Rutkowski
15. Magdalena Słupińska
16. Konrad Suchecki
17. Agnieszka Szewczyk
18. Paulina Wiensak
19. Martyna Wojtkowska
20. Adrianna Żbikowska