Ważne ogłoszenie Komisji Stypendialnej

11 paź, 2011; Ogłoszenia

Oto ogłoszenie Samorządu Studentów dotyczące nowych zasad:

1. Informujemy, że na wniosek Zarządu Samorządu Studentów UW termin składania wniosków o świadczenia pomocy materialnej został przedłużony do dnia 21 października.

2. Jeżeli pojawia się Wam informacja, że wprowadzić dane/zmienić dane należy zmienić w Sekcji Studenckiej – oznacza to, że musicie udać się do odpowiedniego sekretariatu/dziekanatu przypisanego Waszemu kierunkowi, aby pracownik Uniwersytetu wprowadził niezbędne dane. Pamiętajcie, żeby w tym momencie podawać też numer telefonu.

3. Wszelkie nieprawidłowości, błędy z systemem, wątpliwości prosimy zgłaszać do Edyty Prociak edyta.prociak@samorzad.uw.edu.pl . Zgłoszenia prosimy, aby zawierały:
nr indeksu
jaki wniosek
jaki ekran
jaki błąd
jaka przeglądarka internetowa

4. Średnią do stypendium Rektora obliczacie sami i wpisujecie ręcznie. Zasady obliczania średniej dostępne w regulaminie studiów. Później, średnia jest weryfikowana przez Komisję Stypendialną.

5. Korespondencja internetowa wychodzi tylko i wyłącznie pocztą uniwersytecką. Polecamy zrobienie przekierowania na prywatną pocztę, lub systematyczne korzystanie z poczty uniwersyteckiej.

6. Wydrukowane i podpisane wnioski zanosimy do Komisji Stypendialnej naszej jednostki. Pamiętajcie o załączeniu wszystkich niezbędnych dodatkowych dokumentów.

7. Na Wasze potrzeby uruchomiliśmy specjalną skrzynkę pocztową stypendia@samorzad.uw.edu.pl na którą też możecie przesyłać pytania i wątpliwości. Obsługują ją trzy osoby, zatem odpowiedź będzie szybsza, niż jakbyście napisali pod jeden adres.

Tak więc prosimy o składanie wniosków w USOS’ie, drukowanie ich a potem przynoszenie do sekretariatu!

Przepraszamy za dotychczasowe kłopoty
KSISUW