SocjoSzkoła Instytutu Socjologii

30 mar, 2011; Aktualności

socjoszkolamKonkurs na esej „Po co nam kultura?”
SocjoSzkoła po raz trzeci, czyli letnie warsztaty Instytutu Socjologii UW

Licealistko! Licealisto!
Interesuje Cię życie miasta? Czy chcesz wcielić się w rolę badacza terenowego i na kilka dni
zanurzyć w tkankę miejskiej kultury? Jesteś ciekawy jak kultura tworzy społeczną tkankę miasta? Jeżeli tak, to jesteś doskonałym kandydatem na uczestnika letnich warsztatów organizowanych przez Instytut Socjologii UW.

Instytut Socjologii zawarł porozumienie z Narodowym Centrum Kultury dotyczące współpracy przy organizacji trzeciej edycji SocjoSzkoły.

Narodowe Centrum Kultury zdecydowało się wesprzeć finansowo tegoroczną edycję konkursu, dzięki czemu ulegnie ona rozbudowaniu. Kilkunastu laureatów konkursu przybędzie w czerwcu na Karową, aby wziąć udział w warsztatach z socjologii miasta i kultury miejskiej. Organizatorzy apelują do studentów o pomoc w propagowaniu idei konkursu wśród uczniów i nauczycieli szkół średnich.

Szczegóły tutaj.